Jesteś tutaj
Strona główna > Różności

Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo na motocyklu

Motocykl – maszyna, która zapewnia niesamowitą przyjemność z jazdy. Tak postrzega motocykle każdy zwolennik jednośladów. Nie ważne, czy mówimy o sportowych ścigaczach z silnikami pokazującymi na hamowniach wartości rzędu 150-200 koni mechanicznych, czy też o mniejszych naked’ach lub majestatycznych chopperach – emocje, jak i radość z jazdy zawsze będzie towarzyszyć motocykliście, który przemierza kolejne trasy na swojej ukochanej maszynie. Niewielu chce mówić na temat wypadków czy ryzyka – niestety, powinniśmy być realistami i pamiętać, że motocykl to nie auto. Jadąc jednośladem nie mamy takiej ochrony, jak chociażby kierowcy popularnych puszek czy inni uczestnicy ruchu drogowego, którzy poruszają się w zabudowanych maszynach.

sklep dainese

Mimo, że większość wypadków z udziałem motocyklistów nie jest z winy kierowców jednośladów, to właśnie oni często płacą najwyższą cenę, łamiąc kończyny czy też przepłacając swoją pasję życiem. Dlatego apelujemy – motocyklisto, zadbaj o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Pierwszym korkiem ku bezpieczniejszej jeździe motocyklem jest oczywiście stosowny ubiór. Jazda na tak zwaną zdrapkę może skończyć się fatalnie. Jako motocykliści, polecamy ubiór najwyższej jakości, z którego korzystają najszybsi motocykliści świata biorący udział w wyścigach MotoGP. Mowa o ubraniach marki Dainese.

Włoska firma, która zasłynęła z jakości i solidności motocyklowych produktów jest już dostępna dla motocyklistów. Co więcej, marka ciągle wypuszcza na rynek nowości pod postacią kolejnych wzorów kombinezonów, kurtek i gadżetów. Najsłynniejsze są oczywiście kombinezony marki Dainese, chociaż w ofercie nie brakuje popularnych tekstyliów. Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ Dainese największy nacisk kładzie na bezpieczeństwo. W kurtkach i spodniach znajdziemy atestowane protektory, które uratowały już niejednego motocyklistę przed kalectwem czy utratą życia. Ponadto ubiór tej marki jest ponadczasowy i zawsze wygląda świetnie wśród grona motocyklistów.

Pełen ubiór to podstawa. Nie ważne, czy wyruszasz tylko na krótką przejażdżkę do sklepu, czy też na dalszy motocyklowy trip – zawsze noś profesjonalne ubrania motocyklowe. Nigdy nie wiadomo, czy za rogiem nie czai się roztargniony kierowca, który postanowi nie czekać, wymuszając pierwszeństwo na Twojej maszynie razem z Tobą w siodle. Dzięki ubraniom, zmniejszasz niepotrzebne ryzyko i potęgujesz frajdę, jaka płynie z jazdy motocyklem. Sprawdź już teraz ubrania marki Dainese w www.lagunaseca.pl i czuj się bezpiecznie, rozkoszując się jazda na swoim jednośladzie.

Dodaj komentarz

Top