Jesteś tutaj
Strona główna > Lifestyle

Wyposażenie domu, które jest przydatne

Młode małżeństwa zwykle dopiero po zawarciu związku małżeńskiego zaczynają oglądać się za nieruchomością, w której będą mogły zamieszać. Niezaprzeczalnie jest to związane z dużymi wydatkami – głównie na zakup mieszkania/domu i późniejsze remonty.

Niemniej ważne jest wyposażenie, które wprost wpływa na wygodę domowników. Część rzeczy dostaną w formie prezentu weselnego, ale resztę będą musieli dokupić już za własne pieniądze. Zwykle jest to ciężki czas pełny wyrzeczeń. Każdy zarobiony grosz inwestowany jest w urządzenia AGD, sprzęt RTV, artykuły dekoracyjne i tym podobne rzeczy. Dzisiaj przedstawiamy listę 8 rzeczy, które przydają się w każdym domu, a w szczególności młodemu i zabieganemu małżeństwu.

Robot sprzątający

Nowość na polskim rynku. Roboty sprzątające mają jedno podstawowe zadanie – odkurzanie podłóg w mieszkaniu. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest pełna automatyzacja. Dzięki układowi wykrywania kolizji jest w stanie omijać wszystkie przeszkody i sprawnie przemieszczać się pomiędzy pomieszczeniami. Przy niskim współczynniku baterii samodzielnie odnajduje drogę do stacji dokującego, gdzie będzie mógł się ponownie naładować. Dla wielu zbędny gadżet, dla innych wielkie ułatwienie codziennych obowiązków.

Serwis kawowy

W domu kawosza rzecz podstawowa, a każdym innym – często zapominana. Wbrew pozorom niewiele osób ma w domu serwis do kawy. Ten składa się z minimum 6 elementów. Są to dwie filiżanki ze spodkiem, dzbanek do parzenia kawy oraz mniejszy dzbanek na śmietankę lub mleko. Podanie kawy w takim serwisie jest o wiele bardziej eleganckie niż w zwykłym kubku i świetnie sprawdza się, gdy odwiedzą nas gości. Jesteśmy w stanie podać wszystkim jednakowe filiżanki – o takim samym wyglądzie i pojemności. Sprawdź serwisy kawowe w namoimstole.pl.

Grill elektryczny

Świetne rozwiązanie dla miłośników grillowania. Dzięki temu urządzeniu można będzie przyrządzać potrawy w ulubiony sposób dosłownie w każdym momencie. Grill elektryczny może być stosowany w środku pomieszczenia, a jednocześnie zapewnia takie same walory smakowe jak przy klasycznym ruszcie. Warto zwrócić uwagę na urządzenia, które oprócz powierzchni grillowej posiadają też rozgrzewający kamień – to kolejny dobry sposób na przygotowanie beztłuszczowego jedzenia.

Generator pary

Prasowanie zwykle nie należy do najbardziej ulubionych domowych obowiązków. Używanie klasycznego żelazka wiąże się z koniecznością przygotowania deski do prasowania, co bywa kłopotliwe. Generatory pary korzystają z o wiele nowocześniejszej technologi. Są w stanie wytworzyć strumień gorącego powietrza z cząsteczkami wody, które przenikają do ubrań powodując ich wyprasowanie. Nie potrzebujemy deski, bo można to zrobić pozostawiając ubranie na wieszaku. Świetnie sprawdza się w przypadku trudno prasujących się materiałów, które można potraktować jedynie niską temperaturą.

Zmywarka do naczyń

Kolejne domowe urządzenie AGD, którego zdaniem jest ułatwienie codziennych czynności. Posiadając to urządzenie raz na zawsze można zapomnieć o zalegających naczyniach w zlewozmywaku. Nowe urządzenia zapewniają minimalne zużycie energii oraz wody, co czyni je oszczędniejszymi niż mycie pod bieżącą wodą.

Dodaj komentarz

Top