Jesteś tutaj
Strona główna > Gadżety

Wyjątkowy styl w łazience oraz po za nią

Wykończenie łazienki jest procesem, który jest w stanie pochłonąć znaczną część funduszu remontowego. Duże wydatki nie oznaczają jednak, że dostępną przestrzeń dobrze się wypełni – na niektóre stylowe rozwiązania niejednokrotnie zwyczajnie brakuje miejsca.

Rozwiązaniem, w którego stronę zwraca się coraz więcej nowocześnie myślących konsumentów jest umywalka nablatowa. Tego rodzaju dopełnienie można z powodzeniem zainstalować zarówno w łazience jak i po za nią, np. przy lustrze w przedpokoju by szybko odświeżyć się przed wyjściem.
Umywalka nablatowa to również bardzo dobry minimalistyczny dodatek, który swoimi niewielkimi wymiarami stylowo wkomponuje się w wiele styli wykończeniowych.

Wybór odpowiedniego wariantu

Umywalka umywalce nie jest równa. W przestrzeni rynkowej dostępna jest cała masa najróżniejszych modeli, które lepiej lub gorzej sprawdzą się jako dopełnienie do określonego stylu aranżacyjnego. Kupując umywalkę nablatową trzeba pamiętać, że musi ona wizualnie współgrać z resztą wyposażenia. Nie rozchodzi się tutaj o samo wyposażenie łazienki, lecz całego mieszkania. Każdy najdrobniejszy element ma znaczenie w aranżacyjnej układance. Chcąc osiągnąć stylowy wystrój trzeba bardzo uważać by przez nieopaczny zakup nie spowodować wzajemnie gryzących się kontrastów. Chociaż umywalka nablatowa jest względnie
„bezpiecznym” zakupem, to nawet z tego rodzaju produktem, łatwo jest nie trafić w stylowe sedno.

Nieduże koszty wyjątkowego stylu

Umywalki nablatowe stają się coraz powszechniejsze w polskich domach, w rezultacie ich cena z roku na rok spada. Obecnie nabycie wysokiej jakości produktu nie powinno przekroczyć granicy 450 zł. Minimalistyczne podejście w projektowaniu umywalek nablatowych nadaje im wyjątkowego uroku. Podkreślenie aspektów estetycznych przez delikatne łuki oraz wykorzystanie białej porcelany jest w stanie szybko stworzyć niepowtarzalny efekt.

Tego rodzaju dodatek umożliwia szersze rozpostarcie aranżacyjnych skrzydeł i powołanie do życia prawdziwie unikalnej wizji wykończeniowej. W okresie letnim, kiedy to przypada nieformalny czas „polskich urlopów” – czyli przeprowadzania mniej lub szerzej zakrojonych remontów sklepy z wyposażeniem uaktywniają liczne promocje. W efekcie znalezienie wariantu umywalki nablatowej, który wpisywać się będzie jednakowo w indywidualne potrzeby (oraz preferencje estetyczne) jak i możliwości finansowe nie powinno sprawiać problemu. Jednak przed zakupem trzeba gruntownie przeanalizować jaki efekt nowy element wywrze na całości – zakupowy szał nie jest dobrym doradcą, ale najlepszą drogą do aranżacyjnego „potworka” i zauważalnego ubytku na koncie.

Dodaj komentarz

Top