Jesteś tutaj
Strona główna > Lifestyle

W trakcie ślubnej gonitwy…

Najważniejsze wydarzenie w życiu

Zaręczyny

Wstąpienie w związek małżeński jest czymś niesamowitym, czymś pięknym. To już jest inny poziom relacji, która łączy dwójkę ludzi, to już jest coś innego – miłość na cale życie, którą przysięga się sobie na wieki. W trakcie ślubnej gonitwy należy pamiętać o tym, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, w końcu ma być to nasz idealny i niepowtarzalny dzień, nikt w takiej chwili nie chce przykrych i niechcianych niespodzianek, w postaci na przykład braku odpowiedniego przygotowania sali, niedobrego jedzenia, źle dobranych gości czy nieodpowiedniej muzyki granej przez ulubioną kapelę przyszłej teściowej. To ma być nasz dzień, jeden, jedyny, wyjątkowy i nikt nie powinien ingerować w jego wygląd i w to, jak będzie toczyła się nasza niepowtarzalna zabawa. Trzeba wiedzieć, kogo zaprosić. Kto przyjedzie, kto nie da rady. Kto pije alkohol, kto od niego stroni. Z drugiej strony ważne jest również to, przy czym goście będą się bawić. Grana muzyka na weselu nie może być bagatelizowana. To wbrew pozorom bardzo ważna sprawa.

Dj na wesele
Dobra zabawa podczas wesela to podstawa.

Jako, że czasy się zmieniają, wszyscy pędzimy do przodu za wszechobecną modą, ale także nasze upodobania muzyczne z czasem się zmieniają, to trzeba temu jakoś zaradzić i sprawić przyjemną zabawę każdemu. Coraz częściej wybieraną opcją muzyczną jest DJ na wesele. Taka osoba zabawi nie tylko gości młodej daty, ale także takich, którzy już różne wesela przeżyli, na różnych gościli i z kapelami mieli do tej pory do czynienia. Tak naprawdę każdy wie kim jest DJ i jak sobie radzi zabawiając innych.

Oczywiście czasami można popełnić błąd i zatrudnić bardzo słabego DJ-a na wesele, który nie podejmie się dobrze danej mu roboty. Jeżeli taka wersja zdarzeń budzi nasze wątpliwości, co do słuszności wyboru DJ, to dobrze by było kontaktować się z inną parą, poczytaj opinie w Internecie, porozmawiać z samym Dj-em i ustalić, jak będziecie się bawić na waszym weselu.

Osobom nieufającym dobre robocie Dj-a może się bardzo pomysł jego zatrudnienia nie podobać. Mimo wszystko warto się zastanowić. Dlaczego tak wiele dobrych imprez jest obsługiwanych przez taką właśnie osobę? Trudno spotkać w klubie zespół grający. Dj na wesele sobie poradzi głównie z tego względu, że jest to osoba, która wie, czego nam potrzeba, aby się dobrze bawić i integrować z resztą rodziny czy przyjaciółmi. Dzięki niemu na naszym wesel usłyszymy największe hity ostatnich lat, każdy będzie miał możliwość poproszenia o konkretną piosenkę dedykację do niej.

Wszystkie zagrane utworu będą brzmiały tak, jak oryginały, ponieważ nimi będą. Kapeli raczej trudno będzie to wykonać. Tak więc – kiedy gonimy za kolejnymi drobnymi zmianami tuż przed ślubem, to musimy wiedzieć, że DJ na wesele zjawi się gotowy i pełny pozytywnej energii. Musimy chcieć się z nim bawić, tańczyć, kiedy nas zaprasza na parkiet i dzielnie znosić trudne konkursy, które nam każe wykonywać w formie zabawy. Zaproszenie takiej osoby to bardzo dobry pomysł i cudowne wspomnienia ze świetnej zabawy.

Dodaj komentarz

Top