Jesteś tutaj
Strona główna > Moda i uroda

Torebka jako prezent dla młodej dziewczyny

torebki damskieWiększość współczesnych kobiet posiada pokaźną kolekcję torebek, składającą się nierzadko z kilkunastu różnych egzemplarzy tego typu produktów. Nie ma się jednak czemu dziwić, ostatecznie torebki damskie to klasyczny element kobiecego stroju, z którym większość pań niemal nigdy się nie rozstaje. Zmienia się co najwyżej model torebki, tak by pasowała ona do konkretnych okoliczności. W kolekcji młodych dziewcząt z pewnością nie zabraknie uniwersalnych torebek o luźnym kroju i dużej pojemności, a także malutkich torebek na specjalne okazje – takich, które mają przede wszystkim dodawać uroku, a nie pełnić rolę pojemnej sakwy, w której można pomieścić niezliczoną liczbę drobiazgów. Jeśli zatem szukamy torebki damskiej na prezent dla młodej dziewczyny, nasze szczególne zainteresowanie powinny wzbudzić takie modele torebek jak pojemne i eleganckie shopperki lub luźniejsze od nich torby typu worek, a także gustowne i niewielkie kopertówki, które przydadzą się na specjalne okazje.

Shopperki to niezwykle popularny rodzaj torebek damskich o dość dużej pojemności. Ich cechą charakterystyczną są duże rozmiary przy stosunkowo krótkiej rączce. Torebki tego typu można nosić zarówno na ramieniu jak i w dłoni, co wydaje się niezwykle wygodną opcją właśnie podczas zakupów. Alternatywą wersją dla eleganckich shopperek są torby listonoszki lub torby typu worek, które również wyróżniają się sporą pojemnością, ale brakuje im klasycznego kształtu, który jest znakiem rozpoznawczym modnych torebek zakupowych. Tego typu torebki mają na ogół dłuższy pasek, który pozwala przewiesić je prze szyję i ramie, dzięki czemu z taką torebką można jeździć nawet na rowerze. Shopperki będą ciekawym pomysłem na prezent dla dziewczyn lubiących modne, eleganckie stylizacje. Z kolei torby typu worek lub wspomniane wcześniej listonoszki spodobają się tym dziewczętom, dla których najważniejsza jest maksymalna wygoda i swoboda ruchu, oferowana przez torby o nieco luźniejszej formie.

Klasyką, gdy chodzi o torebki damskie są kopertówki, czyli na ogół niewielkie torebki z wypinanym paskiem. Jeśli trudno nam zdecydować, jaka codzienna torebka bardziej przypadnie do gustu konkretnej dziewczynie, zakup kopertówki może być dobrym, alternatywnym wyjściem. Taka torebka, niezależnie od jej kształtu czy sposobu wykończenia, zawsze przyda się młodej dziewczynie, która często wychodzi na miasto, umawia się na randki, bywa na różnego rodzaju przyjęciach i imprezach okolicznościowych. Idealnym wyborem w tym przypadku będą niewielkie torebki damskie – kopertówki w kolorze czarnym.

Dodaj komentarz

Top