Jesteś tutaj
Strona główna > Biznes

Staż za pracę magisterską. Konkurs APS SA

Trzymiesięczny płatny staż jest nagrodą główną w kolejnej edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską, ogłoszonego przez Automatykę Pomiary Sterowanie SA – „Wygraj staż”.

W ten sposób spółka chce sprowokować studentów, by pisali prace, zbliżone do praktyki, a wiedzę w nich zawartą, można było choć w pewnym stopniu wykorzystać w przemyśle.

-Konkurs skierowany jest do młodych, ambitnych osób, które chcemy zainteresować profilem działalności firmy – mówi Małgorzata Baczewska, specjalista ds. marketingu w APS SA. – Wygrana w konkursie  to nie tylko szansa na zdobycie cennych doświadczeń zawodowych, ale  także możliwość nauki samodzielności i samodyscypliny. Może też stać się przepustką do stałej pracy ponieważ osoba, która sprawdzi się na stażu może liczyć na etat w firmie.

Do konkursu o staż APS zaprasza absolwentów i studentów studiów magisterskich uczelni technicznych. Mogą być zgłaszane prace z następujących dziedzin: automatyka przemysłowa, techniki mikroprocesorowe, systemy nadzoru, wizualizacji, diagnostyki.

Firma będzie oceniała stopień samodzielności autora, powiązanie pracy z faktycznymi potrzebami przemysłu, możliwość zastosowania rozwiązań w praktyce oraz innowacyjność i oryginalność rozwiązań, ale też poziom techniczny i estetyczny wykonania pracy.
Prace mogą być zgłaszane przez autorów lub promotorów prac do 10 sierpnia br.
Formularz zgłoszeniowy do konkursu należy wysłać na adres konkurs@aps.pl. Rozstrzygnięcie nastąpi po 21 sierpnia, a wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości na stronie firmy APS SA.

Automatyka Pomiary Sterowanie 1

 

Dodaj komentarz

Top