Jesteś tutaj
Strona główna > Moda i uroda

Sportowa elegancja na topie

Jak wynika z badań przeprowadzonych na dużej grupie mężczyzn, wielu panów, którzy są zmuszeni codziennie do pracy chodzić w określonym stroju, a więc przede wszystkim eleganckiej koszuli, krawacie, czasem pełnym garniturze, w życiu prywatnym preferuje raczej wygodny styl sportowy.

Możliwość przebrania się w wygodne czarne spodnie dresowe męskie po powrocie z pracy do domu daje im poczucie większego komfortu. Nic więc dziwnego, że coraz większym zainteresowaniem wśród klientów sklepów z odzieżą męską, takich jak na przykład internetowy sklep Dstreet, cieszą się właśnie ubrania sportowe lub na takie stylizowane.

Jak podkreślają przedstawiciele firmy Dstreet na ulicach obecnie można spotkać wielu panów, którzy w bardzo umiejętny sposób potrafią połączyć sportowy styl z nieskrępowaną elegancją. Według niektórych jest to wciąż zasługa partnerek tych panów, ponieważ w społeczeństwie wciąż pokutuje przekonanie, że to kobiety mogą pochwalić się znacznie lepszym niż mężczyźni wyczuciem stylu. Tymczasem z obserwacji pracowników sklepu z odzieżą męską Dstreet wynika, że panowie sami potrafią komponować stylowe stroje, dobierać odpowiednie dodatki. Według specjalistów wynika to z faktu, że żyjemy w czasach, w których wiele osób wybiera życie samotne, bez angażowania się w stałe związki. To niejako wymusza na mężczyznach konieczność samodzielnego zadbania o dobór własnej garderoby. Jak przekonują pracownicy sklepu Dstreet, wystarczy spojrzeć na przechadzających się ulicami polskich miast panów, by stwierdzić, że z tej próby mężczyźni wychodzą zwycięsko.

Oczywiście, jak podkreślają przedstawiciele firmy Dstreet, w szafie każdego mężczyzny powinny się znaleźć takie elementy garderoby, które zagwarantują, że każdy pan będzie mógł idealnie prezentować się niemal w każdej sytuacji. Wśród tych ubrań niekwestionowanym liderem są oczywiście spodnie dżinsowe, które zdadzą egzamin niemal w każdej sytuacji, zarówno tej bardziej oficjalnej, jak i zupełnie niezobowiązującej. Kolejnym nieodzownym elementem męskiej garderoby powinna być bluza męska grafitowa. To ona sprawi, że nawet bardzo sportowy i luźny strój będzie idealnie się prezentował. Jak zaznaczają przedstawiciele sklepu Dstreet, ciemny odcień bluzy sprawi, że będzie ona idealna dla panów o każdej figurze. Wiadomo przecież, że ubrania w ciemnych barwach optycznie wyszczuplają sylwetkę.

Pracownicy sklepu Dstreet zauważają, że warto też zaopatrzyć się w odpowiednie obuwie. Tutaj idealne będą modne w tym sezonie wysokie tenisówki w różnych kolorach.

waiting-410328_1280

Dodaj komentarz

Top