Jesteś tutaj
Strona główna > Różności

Reflektory świetlne – w jakich pomieszczeniach się przydają?

Reflektory świetlne rzucają skupioną wiązkę światła dzięki czemu dokładnie oświetlają pożądane miejsce. Reflektory możemy podzielić na sufitowe oraz ścienne. Świetnie sprawdzą się w kuchni, łazience a także sypialni. Bardzo dobrze sprawdzą się także w domowym biurze a także pokoju dziecięcym.

Kuchnia

W kuchni możemy z powodzeniem zainstalować reflektory sufitowe, które świetnie doświetlą cała kuchnie. Możemy się zdecydować także na reflektory wmontowane w meble, oświetlające dokładnie blat kuchenny. Nie dość, że takie rozwiązanie jest niesamowicie stylowe, bardzo dobrze sprawuje się także w użytkowaniu.

Łazienka

Reflektory w łazience najlepiej sprawdzą się nad lustrem, doskonale doświetlając twarz dzięki czemu czynności takie jak makijaż czy golenie będą znacznie łatwiejsze. Reflektory można zamontować także na samym suficie.

Sypialnia

W sypialni reflektory świetnie sprawdzą się po obu stronach łóżka kilkadziesiąt centymetrów bezpośrednio nad nim. Dzięki takiemu rozwiązaniu wieczorne czytanie będzie dużo łatwiejsze- reflektor możemy skierować bezpośrednio na książkę. Jeśli chodzi o sypialnie to tutaj reflektory sprawdzą się także nad szafą- dzięki temu będziemy mogli dokładnie doświetlić zawartość szafy i już nigdy nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem ulubionej koszulki.

Domowe biuro

Jeśli pracujemy w domu, dobrze abyśmy mieli dobrze doświetlone stanowisko pracy. Tutaj świetnie sprawdzą się reflektory- jeśli biurko stoi przy ścianie, zamiast tradycyjnej lampki biurkowej możemy zamontować na odpowiedniej wysokości reflektor. Dzięki temu zyskujemy miejsce na biurku i stylowy wygląd.

Spiżarka

Jest to zazwyczaj malutkie pomieszczenie, w którym trzymamy zapasy żywności. W oświetlaniu przetworów- aby można było je łatwiej znaleźć, mogą nam pomóc reflektory. Jeśli mamy miejsce na bocznej ścianie możemy się pokusić o zamontowanie na niej reflektora, jeśli nie- warto zainwestować w reflektor sufitowy, który dzięki ruchomej obudowie(reflektorów może być kilka) będzie łatwo nakierować na wybrane przez nas miejsce.

Różne style

Obecnie oferta reflektorów wciąż się poszerza. Możemy dobrać reflektor do naszego wnętrza- mniejszy, większy, kolorowy lub metalowy. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie przy aranżacji wnętrz ponieważ na jakikolwiek styl byśmy się nie zdecydowali, reflektory będą z tym stylem się dobrze komponować. Reflektory można zamontować praktycznie w każdym pomieszczeniu, najlepiej spiszą się jednak w kuchni i łazience.

Ofertę reflektorów świetlnych do każdego pomieszczenia znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Top