Jesteś tutaj
Strona główna > Gadżety

R.A.T. Pro X – najbardziej innowacyjna mysz na świecie

Jedyna na świecie

Mad Catz R.A.T. Pro X jest pierwszą na świecie myszą z systemem MSU – Modular Sensor Units, która pozwala na wymianę sensora. Dzięki temu łatwo można dopasować mysz do własnych preferencji. Jeśli potrzebujesz większej precyzji to sensor laserowy będzie dla Ciebie bardziej odpowiedni. Jeśli zaś czujesz większe czucie korzystając z sensora optycznego, wystarczy kilka chwil by dokonać zamiany i cieszyć się rozgrywką w ulubionym stylu.

Innowacja goni innowację

W konstrukcji Pro X popularny scroll nabrał nowego znaczenia. Oprócz standardowych funkcji posiada także analogowe sensory, które zwiększają kontrolę nad grą i dają jeszcze więcej możliwości sterowania postacią. Dzięki temu rozwiązaniu można z niezwykłą precyzją manewrować samolotem lub zmieniać pozycje grając w gry typu FPS.

Jeszcze więcej nowości

Mysz posiada wymienne panele boczne oraz możliwość regulacji kąta nachylenia miejsca na nadgarstek. Nowoczesnych i interesujących zastosowań jest tak wiele, że nagroda CES Innovation Award 2015 nie jest wielkim zaskoczeniem.

CES Innowation Award

CEA (The Consumer Electronics Association) co roku honoruje najwybitniejsze i najbardziej innowacyjne projekty w dziedzinie designu oraz konstrukcji. Zajmuje się przede wszystkim produktami technologii przeznaczonej dla konsumentów.

 

O Mad Catz

Światowy lider w innowacyjności i produkcji peryferii dla przemysłu rozrywkowego. Firma dostarcza na rynek akcesoria do gier video i oprogramowanie między innymi takich marek jak: Saitek, Tritton, GameShark czy Joytech. Swoje oddziały posiada w USA, Kanadzie, Europie i Azji.

Niebanalne wzornictwo oraz niesamowita wytrzymałość przy relatywnie niskich cenach spowodowały, że produkty Mad Catz zdobyły uznanie niemal na całym świecie.

Więcej na  www.madcatz.com lub FB

rat mysz

Dodaj komentarz

Top