Jesteś tutaj
Strona główna > Gadżety

Prowadzenie hotelu – kwestia sprzątania z wykorzystaniem odkurzacza

Czystość hotelowych pomieszczeń to jedna z najważniejszych kwestii, na którą zwraca się uwagę podczas pobytu. Goście bardzo przywiązują wagę do higieny i z pewnością nie polecą ośrodka, który ma pod tym względem jakieś niedociągnięcia. Personel musi zatem dobrze zorganizować swoją pracę i przede wszystkim wyposażyć się w nowoczesny sprzęt.

Dbałość o porządek i czystość to obowiązek tzw. służby pięter. W zależności od wielkości obiektu, na terenie budynku może pracować od kilku do kilkuset osób zajmujących się sprzątaniem. Goście oczekują nie tylko czystości, ale również tego, że do sprzątania ich otoczenia nie wykorzystuje się niebezpiecznych środków chemicznych, które mogą zagrażać ich samopoczuciu i zdrowiu.

Nowoczesne rozwiązania

www.roboclean.plHotele muszą w pierwszej kolejności stawiać na efektywność sprzątania. Dlatego w swojej pracy wykorzystują nowoczesne odkurzacze Roboclean. Korzyści z jego stosowania jest wiele. Pierwsza i najbardziej oczywista to wysoka skuteczność odkurzania. Dzieje się tak dlatego, ponieważ Roboclean nie posiada klasycznego worka na odpady, ale zbiornik z wodą, w którym zatrzymywane są wszystkie zanieczyszczenia. Sprzątanie jest zatem szybsze i bardziej efektywne od zwykłych urządzeń, które po wciągnięciu powietrza wypuszczają do niego z powrotem niemal 70 procent zanieczyszczeń. W odkurzaczu wodnym problem ten nie istnienie, ponieważ zasysane powietrze jest wprowadzane do zbiornika z wodą gdzie zostaje w niemal stu procentach oczyszczone z pyłu, kurzy, drobin, bakterii, roztoczy i większych zabrudzeń, których w hotelowych pomieszczeniach jest pod dostatkiem.

Wielofunkcyjność

W hotelu trzeba stawiać na wielofunkcyjność urządzeń, ponieważ noszenie ze sobą dużych ilości różnych urządzeń jest zbyt dużym obciążeniem dla pracownika, spowalnia jego pracę, a co za tym idzie – wydłuża proces sprzątania. Dużo sprzętu oznacza też większą inwestycję. Odkurzacze Roboclean zastępują kilka sprzętów jednocześnie, ponieważ mogą być używane do czyszczenia różnych powierzchni – podłóg, dywanów, wykładzin, tapicerki, łóżek, ścian i wielu innych. Urządzenia są wyposażone w końcówki, dzięki którym można czyścić różne powierzchnie. Roboclean poradzi sobie nawet z mokrymi plamami, ponieważ brud nie trafia do worka, ale właśnie do zbiornika z wodą.

Oszczędność

Prowadzenie hotelu wiąże się z ogromnymi kosztami, dlatego każda ich redukcja jest na wagę złota. Nowoczesne odkurzacze potrafią zużywać trzykrotnie mniej energii, a przy tym działają efektywniej i szybciej, co przekłada się na jeszcze większe oszczędności.

Więcej o systemie piorącym Roboclean dowiesz się na www.roboclean.pl

Dodaj komentarz

Top