Jesteś tutaj
Strona główna > Gadżety

Prezenty dla kobiety – co podarować ukochanej?

Urodziny, Gwiazdka, a może Dzień Kobiet? Nie brakuje okazji, gdy wypada, a nawet trzeba wręczyć ukochanej prezent. Choć chyba najprzyjemniejsze dla wybranki okażą się te wręczane zupełnie bez okazji. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji prezentów, które powinny miło zaskoczyć każdą kobietę.

Ręcznie robiona biżuteria

Kobiety bez wątpienia lubią błyskotki, których nigdy nie jest za wiele w ich zbiorach. I choć dzisiaj bez problemu kupimy kolczyki lub naszyjnik po przekroczeniu dowolnego salonu jubilerskiego, to może warto zamiast kolejnej biżuterii z katalogu i seryjnej produkcji, postawić na coś unikalnego, na przykład pochodzącego od projektanta hand-made. Wówczas mamy niemal pewność, że koleżanki z pracy ukochanej nie będą mieć podobnej ozdoby. Świetnym pomysłem na prezent okażą się chociażby kolczyki wykonane modną w ostatnim czasie metodą sutasz, które swoją efektownością mogą śmiało konkurować z kolczykami wykonanymi ze srebra lub złota.

Sprawdź pomysły na prezenty dla Niej w Decobazaar.com.

Świece i świeczniki

Wiele kobiet okazuje się fankami świec i świeczników. I nawet jeśli same się do tego otwarcie nie przyznają, to z pewnością ręcznie wykonana świeca zapachowa skradnie ich serce. To świetna alternatywa dla innych tego rodzaju produktów dostępnych na rynku. W dodatku pięknie zapakowana na pewno będzie pieścić wszystkie zmysły. Do produkcji świec hand made wykorzystuje się naturalne olejki zapachowe, a ich nawet najmniejszy detal jest wykonany przy użyciu ludzkich rąk, a nie nowych technologii.

Jeżeli natomiast wiemy, że nasza ukochana ma świec pod dostatkiem, możemy jej wręczyć wyjątkowy świecznik wykonany z kolorowego szkła witrażowego. Po zapaleniu świeczki otrzymamy bajeczny efekt, dzięki któremu ożywimy wnętrze i nadamy mu specyficznego klimatu. Taką świeczkę lub świecznik zawsze będzie można też wykorzystać podczas romantycznej kolacji we dwoje.

Ramka na zdjęcie

Jeżeli chcemy mile zaskoczyć naszą drugą połówkę, możemy jej wręczyć ramkę na zdjęcie, najlepiej ze wspólną już fotografią, na przykład z wakacji. Taki romantyczny gest na pewno doceni każda kobieta, szczególnie teraz, gdy praktycznie wszystkie zdjęcia przechowujemy na komputerze lub w telefonie. Na rynku znajdziemy wiele propozycji ramek na zdjęcie, ale może warto postawić na coś unikalnego, chociażby ramkę w stylu vintage – celowo wykonaną ze starych, drewnianych elementów – która w ten sposób będzie się świetnie komponować z wywołaną na czarno-biało fotografią. W ten sposób nasz podarek okaże się jeszcze bardziej klimatyczny.

Dodaj komentarz

Top