Jesteś tutaj
Strona główna > Moda i uroda

Najpopularniejsze marki oferujące kosmetyki do brody

Na rynku pojawia się coraz więcej kosmetyków. Już nie tylko do twarzy, ciała i włosów, ale też do brody. Nic dziwnego, skoro broda stała się modna, a brodacza z większym lub mniejszym zarostem co chwilę można spotkać na ulicy.

Apothecary 87

Pewnego razu brytyjskiego barmana, Sama Martina, olejki do brody pachnące w damski sposób doprowadziły do granic wytrzymałości. Jako zagorzały brodacz postanowił wypuścić swoją linię kosmetyków dla brodaczy. Wiedział jedno – powinny pachnieć męsko. W efekcie narodziła się najbardziej męska marka kosmetyczna.

Mr Bear Family

Björn Landén doskonale wie jak dbać o brodę, w końcu sam od wielu lat ją posiada. Dlatego też założył rodzinną firmę produkującą kosmetyki do brody. W olejach, balsamach i szamponach jego autorstwa znajdują się wyłącznie naturalne składniki. Na opakowaniach widnieje znak rozpoznawczy firmy – miś.

Royal Crown

Klasyczne opakowanie i nieklasyczny zapach. Tak należy określić Royal Crown, markę, która zadebiutowała w latach 30-tych. Ich najpopularniejszy produkt to pomada do włosów. Oprócz produktów mogą pochwalić się klientelą, do której należał swojego czasu nawet sam Elvis Presley.

Capitan Fawcett

Peabody Fawcett to kapitan, który w 1905 roku zaginał podczas jednego z rejsu. Ślad po nim odnaleziono dopiero w roku 1997, a wraz z nim kosmetyczne receptury. Za ich sprawą znów znamy kapitana Fawcetta, a brodacze mogą używać jego olejków, balsamów i wosków.

Percy Nobleman

Percy Nobleman to autorska linia kosmetyków do pielęgnacji włosów. W ofercie znajdziemy olejki, balsamy i woski do bród. Krążą słuchy, że kosmetyki od Noblemana z każdego mężczyzny uczynią gentelmana.

Pomp & Co

Firma założona przez braci Pomp. Łączyły ich nie tylko więzy krwi, ale też pasja jaką stanowiły brody. Pomady do włosów wytwarzane od lat przez Pomp & Co sprawdzają się na wszystkich włosach. Ich produkty to pogranicze rzemiosła i artyzmu.

Uppercut Deluxe

Marka Uppercut Deluxe została założona przez mężczyzn, którzy fascynowali i inspirowali się dwudziestowiecznymi barbershopami. Wypuścili oni męską linię kosmetyków do włosów, twarzy i ciała. Produkty stworzyli tylko z najlepiej wyselekcjonowanych składników.

Layrite

Jakże trzeba uwielbiać brody, aby samemu stworzyć dla nich pomady. Zrobił tak twórca marki Layrite. Jego dzieło i recepturę pomad, które łatwo zmywają się z włosów, doceniają europejscy i amerykańscy miłośnicy bród.

Beardition

Aloes nawilża, łagodzi i wygładza. I to właśnie aloes stał się głównym składnikiem produktów marki Beardition. Amerykańska firma oferuje kosmetyki do brody wyłącznie na bazie naturalnych składników.

ZEW for Men

W ostatnim czasie NIVEA wypuściła męską linię kosmetyków ACTIVE z węglem. ZEW for Men formułę z węglem stosuje od lat. Aktywnie działający węgiel działa na brud niczym magnes, a w połączeniu z męskim zapachem, daje oszałamiający efekt. ZEW form Men, który węgiel drzewny czerpie z Bieszczad, oferuje mydła do mycia: brody, włosów, twarzy i ciała oraz do golenia.

Więcej kosmetyków do brody znajdziesz na tej stronie.

 

 

 

Dodaj komentarz

Top