Jesteś tutaj
Strona główna > Różności

Pomysł na prezent dla malej księżniczki

dolls-937519_640

Zbliżają się święta, urodziny, imieniny, dzień dziecka. Znowu nie wiadomo, co kupić swojej małej księżniczce, która już przecież wszystko ma! Nowe ciuchy? Zaraz z nich wyrośnie… Może nowe buciki do tańca? Nie, już przestała lubić taniec. Kolejnego pluszowego misia? Ma ich tyle, że niedługo nie będzie potrzebowała kołdry. No tak! Lalkę! Nie, nie, nie… ich też aż za dużo i połową się już nie bawi. A co gdyby tak kupić jej jakiś dodatek?

Można na przykład pomyśleć o drewnianym domku dla lalek. Jest to przecież marzenie niejednej malej dziewczynki i z pewnością będzie to bardzo dobry prezent. Prawda jest taka, że jest on uniwersalny, rozwija kreatywność u najmłodszych, zapewnia wiele godzin fantastycznej i pomysłowej zabawy, nie jest on zabawką zbędną. Taki mały drewniany domek dla lalek, może wywołać niesamowicie dużą falę radości i dać nam wdzięczność naszego dziecka na naprawdę długi okres czasu. Wszystko dlatego, że masa pomysłów, jakie wpadną do głowy naszego maleństwa, będą musiały być natychmiastowo zrealizowane. Pochłonie to trochę czasu, ale ile spokoju dzięki temu zyskają rodzice. Wiadome jest też to, że nasze dziecko będzie mogło spokojnie i bez żadnych kłótni bawić się z innymi dziećmi i dzięki temu rozwijać się bardziej od strony społecznej. Mało plusów?

Jest to pomysł bardzo dziewczęcy i poza tym jest on, mimo wszystko, nietuzinkowy. Wszystko za sprawą tego, że nie każdy rodzic wpada na zakup drewnianego domku dla lalek, ale też dlatego, że są osoby, które takiego prezentu nie doceniają. To nie jest prawdą, że dziecko postawi domek w kącie i po tygodniu o nim zapomni. Dziecko zdecydowanie będzie często korzystało z wielu fantastycznych możliwości do zabawy z drewnianym domkiem dla lalek. Dziewczynki też z wielka chęcią będą się nim chwaliły przed koleżankami i jest to akurat nieuniknione. Będą miały wiele możliwości do zabawy, jeżeli domek okaże się bardzo interesujący i z pewności niejeden raz nasze małe księżniczki będą nam dziękowały za tak fantastyczny prezent. Możemy im do tego dokupić wiele fantastycznych mebli. W końcu drewniany domek dla lalek nie może być czymś zwyczajnym.

To musi być fantastyczne miejsce, które będzie samo nasuwało niezliczoną ilość scenariuszy na zabawę. Zostawmy wiele decyzji do podjęcia własnemu dziecku. Niech samo zdecyduje, gdzie ma być sypialnia i łazienka, a gdzie zrobi kuchnię. Jeżeli chce, żeby w pokoju gościnnym stała wanna – niech stoi. Chodzi o to, żeby dziecko czuło swoją samodzielność i rozwijało wyobraźnię każdego dnia coraz bardziej.
Radość własnego dziecka jest zdecydowanie najcudowniejszym uczuciem na świecie. A kiedy jeszcze w dodatku jest to radość spowodowana trafionym prezentem, to jeszcze więcej uśmiechu daje rodzicom. Wszystko dlatego, że nasze dziecko jest szczęśliwe, a to jest najważniejsze w życiu każdej matki i każdego ojca. Nawet jeżeli to szczęście spowodował zwyczajny drewniany domek dla lalek. Zabawy dużo, uśmiechu dużo i przede wszystkim- dużo spokoju dla rodziców. Domki dla lalek znajdziesz w wielu sklepach internetowych, np.: http://www.multistore.pl/domek-dla-lalek,c27.html.

Dodaj komentarz

Top