Jesteś tutaj
Strona główna > Moda i uroda

Podstawowe produkty do przedłużania rzęs – co warto mieć?

Przedłużanie rzęs jest coraz popularniejsze. Dzisiaj do dyspozycji są różnego rodzaju rzęsy ze sztucznych i naturalnych materiałów, które pozwalają na natychmiastowe stworzenie spektakularnego efektu na ważne okazje oraz na co dzień, gdy liczy się bardziej naturalny wygląd.

Rzęsy można przedłużać samodzielnie – w tym celu wystarczy tylko zakupić odpowiednie rzęsy w drogerii lub perfumerii oraz dokupić do nich specjalny klej. To najlepsze rozwiązanie na jeden dzień czy jedną noc, gdy zależy ci na osiągnięciu efektu znacznie bardziej intensywnego niż tylko z użyciem tuszu do rzęs. Jednak wtedy, gdy chodzi o znacznie trwalszy efekt, warto wybrać się do salonu, który specjalizuje się w przedłużaniu rzęs – tam będzie można skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Produkty do rzęs – czego potrzebujesz?

Do założenia rzęs potrzeba przede wszystkim samych rzęs – dzisiaj jest w czym przebierać, dlatego też można dopasować je indywidualnie do zamierzonego rezultatu. W sprzedaży znajdują się rzęsy w kępkach, pojedyncze włoski czy rzęsy na paskach, które różnią się swoimi kolorami, zagęszczeniem czy długością i kształtem.

Również można kupić rzęsy z różnych materiałów, jak wspomnieliśmy na wstępie – dostępne są produkty do przedłużania rzęs wykonane ze sztucznych materiałów, które jednak za sprawą nowoczesnych technologii produkcyjnych są bardzo lekkie, delikatne oraz trwałe. W sprzedaży dostępne są również rzęsy z materiałów naturalnych – największym zainteresowaniem cieszą się rzęsy z norki, które są mięciutkie, lekkie i mają naturalny wygląd. Niestety, takie produkty do przedłużania rzęs są również dość drogie.

Aby przykleić rzęsy, potrzebne są również specjalne kleje – gdy rzęsy mają być zamocowane na powiece na dłużej, kleje również muszą być bardzo trwałe i odporne na zmywanie. W celu uzyskania lepszych rezultatów stosuje się też specjalne primery do rzęs oraz utrwalacze. Do zdjęcia rzęs również należy zastosować specjalne środki. W celu aplikacji stosuje się też dodatkowe akcesoria – taśmy, naklejki pod oczy, aplikatory bezwłókienkowe, pęsety.

Gdzie kupić produkty do przedłużania rzęs?

Jeżeli chcesz kupić wszystkie te produkty do przedłużania rzęs, możesz bez problemu znaleźć je w wielu sklepach, przede wszystkim w tych internetowych, gdzie asortyment jest najszerszy. Możesz wtedy w jednym miejscu zakupić wszystko, czego potrzebujesz do wykonania wyjątkowych rzęs – paczka może być dostarczona nawet następnego dnia. Zakupy można zrobić też w niektórych sklepach stacjonarnych prowadzących sprzedaż tego rodzaju artykułów.

Dodaj komentarz

Top