Jesteś tutaj
Strona główna > Moda i uroda

Pal Zileri – znany i ceniony producent w świecie włoskiej mody

ubrania, moda

Pal Zileri

Wysokiej jakości tkanina, jaka jest użyta do procesu produkcji garnituru generuje sporą wartość całej odzieży. W głównej mierze jej gatunek uzależniony jest od tkalni, z jakiej się wywodzi. A w tym przypadku niespodzianką dla nikogo nie powinien być fakt, że najlepsze materiały pochodzą z włoskich fabryk. Tkaniny z tych manufaktur stanowią synonim wysokiej jakości oraz gwarancję zadowolenia – nawet u najbardziej wymagających klientów.

Można byłoby odnieść wrażenie, że to właśnie włoska odzież w całości opanowała międzynarodowy rynek garniturowy. To z niej najczęściej korzystają firmy produkujące klasyczne ubrania najwyższej jakości. Wśród nich należy wymienić włoskiego producenta Pal Zileri, który nie tylko z chęcią sięga po materiały z Włoch, ale również akcesoria dodatkowe, takie jak nici, gumki, guziki czy taśmy.

Historia marki

Ta wspomniana włoska marka swoje początki datuje na 1970 rok. Założona przez Gianfranco Barizza oraz Aronne Miola szybko zdobyła zainteresowanie klientów, dla których ponadczasowa elegancja jest równie ważna co komfort i swoboda na co dzień. Nie bez powodu bowiem producent określany jest mianem „laboratorium nowego człowieka”. To, co przede wszystkim charakteryzuje wszystkie wypuszczone do sprzedaży kolekcje to niewątpliwie powiew nowoczesności, przy zachowaniu klasycznego i eleganckiego fundamentu, na którym bazuje odzież męska.
Każde ubranie sygnowane marką Pal Zileri produkowane jest w warsztatach Quinto Vicentino lub u włoskich, uprzednio dokładnie sprawdzonych rzemieślników. Podkreślić należy niecodzienny gust i wyrafinowany smak tego producenta, albowiem jak mało kto potrafi sprawnie poruszać się między włoskimi, klasycznymi projektami, a innowacjami w zakresie zastosowanych projektów, krojów czy materiałów. Kolekcje Pal Zileri stanowią bowiem doskonałe połączenie miejskiego, idealnego na co dzień stylu z kreacjami przewidzianymi na wielkie, wieczorowe uroczystości. W asortymencie znajdziemy zarówno eleganckie garnitury, wygodne marynarki, zapewniające komfort podczas ulewnych dni płaszcze przeciwdeszczowe, a także doskonale skrojone koszule oraz spodnie typu slim-fit.

Ostatnie kolekcje stanowią całkiem nową odsłonę marki Pal Zileri. Obfitują bowiem w bardziej nowoczesne propozycje, będące utożsamieniem aktualnie panujących trendów modowych. Nikogo zatem nie powinna zdziwić ogromna różnorodność odzieży casualowej, a także szerszy przekrój ubrań sportowych, aż po smokingi. Producent przygotował dla swoich klientów dwie linie produkcyjne. Pierwsza z nich Pal Zileri Lab kierowana jest w stronę klientów, którzy cenią odważne, niejako ekstrawaganckie rozwiązania w stylu fashion. Z kolei kolekcja Pal Zileri jest bardziej stonowana, klasyczna, charakteryzująca się starannym wykończeniem. Włoską odzież Pal Zileri znajdziesz w specjalnych sklepach internetowych takich jak: http://italianfashionoutlet.pl/firm-pol-1447844629-Pal-Zileri.html.

Dodaj komentarz

Top