Jesteś tutaj
Strona główna > Gadżety

Oryginalny sposób podarowania zdjęć

Z okazji różnych rocznic staramy się wręczyć wyjątkowy prezent. Nawiązujący do znajomości tych osób bądź naszej. Najlepszym rozwiązaniem jest zebranie w jedno miejsce wspomnień oraz pamiątek. Jeśli chcemy zrobić to własnymi siłami możemy stworzyć prezentację w PowerPoincie bądź innym programie. Możemy zamieścić tam wszystkie zdjęcia, które tylko znajdziemy bądź po kilka ilustracji odnośnie najważniejszych czy najciekawszych wspólnie spędzonych chwil. Jako podkład użyć ulubionej muzyki i idealny prezent zrobiony.

Kreatywnym rozwiązaniem będzie również album ze zdjęciami z listami opisujący dane wydarzenie. Dla osób znających się na montażu z pewnością nie będzie problemu ze zrobieniem wspominkowego filmiku. Warto zebrać większą liczbę przyjaciół, odwiedzić rodzinę obdarowywanej osoby i nagrać ich wypowiedzi. Potem skleić to w swój projekt i wręczyć. Prezenty, które wykonane własnoręcznie mimo mniejszych czy większych uchybień są zawsze doceniane ze względu na trud w nie włożony.

Czasem jednak nasze zdolności oraz charakter pisma nie pozwala na stworzenie takiego prezentu z pomocą przyjdą nam firmy, które zajmują się takimi usługami proponując nam oryginalne i bardzo ciekawe prezenty dla przyjaciół i rodziny. Wśród wielu ofert możemy znaleźć https://mygiftdna.pl/.

Jeśli będziemy u nich szukać prezentu, który uwzględnia wykorzystanie zdjęć oraz wspomnień natrafimy na fotomozaiki, czyli mozaikę ze zdjęć. Proces tworzenia naszego obrazu zaczynamy od wyboru rozmiaru płótna, a następnie od zdjęcia głównego, które ma być widoczne na obrazie. Niby nic niezwykłego, ale na to zdjęcie główne składa się minimum 50 innych różnych zdjęć. Tak naprawdę (zależnie od rozmiaru) możemy przesłać setki zdjęć i to z nich powstanie główny obraz. Po wręczeniu prezentu możecie bawić się w odgadywanie co przedstawia dana miniaturka oraz przypomnieć sobie związaną z nią anegdotę. Profesjonalni graficy dokładają wszelkich starań, by przesłane im zdjęcia stopiły się w jeden, piękny obraz. Warto przemyśleć kwestię głównego zdjęcia. Jeśli wręczamy prezent z okazji rocznicy znajdźmy fotografię pary ze ślubu bądź inną na, której są tylko oni. Natomiast jak jest to podarunek z okazji urodzin postawmy na prezent grupowy. Odszukajmy zdjęcie całej grupy bądź sami stwórzmy obrazek na, którym znajdą się wszyscy. Może nie być najlepiej wykonany, ale liczy się by znalazły się na nim wszyscy najbliżsi solenizantowi.

Po wielu latach każdy z tych prezentów będzie przypominał nam o wspólnie spędzonych chwilach, wyjazdach oraz osobach, które przez całe życie poznaliśmy. Z pewnością ręcznie robione albumy, filmy, prezentacje czy zakupione fotomozaiki dalej będą wywoływały uśmiech na twarzy. Prezenty takie wzruszają i są idealne do wspominania oraz pokazania naszej rodzinie, nowo poznanym ludziom czy przyszłym wnukom co robili w przeszłości, kogo poznali i kim byli w ich życiu. Prezent idealny zarówno dla osób młodszych starszych bez względu na płeć czy ilość osób (zarówno dla jednej osoby jak i pary).

photo

Dodaj komentarz

Top