Jesteś tutaj
Strona główna > Gadżety

Nowy profesjonalny kask motocyklowy – co wybrać?

kask schuberth e1Lato w pełni, pora wyruszyć na trasę

Okres letni zawitał już na dobre w przestrzeni naszego kraju, w związku z czym drogi do przygody stanęły otworem. Co za tym idzie można już spokojnie wyprowadzić swój wierny jednoślad i wyruszyć w stronę zachodzącego słońca. Jednak przed odpaleniem maszyny warto zorientować się czy wszystkie elementy naszego motocyklowego wyposażenia są w dalszym ciągu adekwatne, co do zbliżających się wyzwań.

Promocje w sklepach motocyklowych już za rogiem

Obecnie w sklepach motocyklowych znaleźć można całe multum promocji na różne dodatki oraz dopełnienia motocyklowe. Jest to doskonały czas na modernizację oraz uzupełnienie swojego profesjonalnego wyposażenia. Głównym produktem, na którym należałoby się skupić jest kask, a jeśli kask to kask Schuberth e1.
Dlaczego? E1 jest to nowość w sezonie 2016 od dawna wyglądana przez pasjonatów szybkiej jazdy na całym świecie. I tak wreszcie Kask Schuberth E1 rozwiązuje szereg problemów, z którymi musieli borykać się motocykliści wybierając inne modele kasków – często trzeba było wybierać między opcjami faworyzującymi jeden aspekt nad drugim. Opcji, która dobrze łączyłaby w sobie wszystkie niezbędne potrzeby zwyczajnie nie było – aż do teraz. Podstawowymi dylematami dla kupujących nowe kaski przed prawdopodobnie nową „erą”, która nastanie po kaskach Schuberth e1 były między innymi:
– łączenie możliwości sportowych oraz turystycznych. Użytkownicy Enduro borykali się do tej pory z dużymi problemami w braku należytej wentylacji, która skutecznie radziłaby sobie w czasie off-roadu oraz nagminnym brakiem daszka ochronnego. Drugą sprawą był brak należytych właściwości aerodynamicznych dostępnych kasków.

W trasę w kasku uniwersalnym

Kask Schuberth e1 łączy w sobie wszystkie benefity kasku szczękowego z designerskim oraz ergonomiczny projektem kasku integralnego. Część szczękowa kasku e1 szybko i łatwo się odblokowuje (podnoszony daszek i szyba), dzięki czemu zdjęcie i złożenie kasku jest wydajniejsze. Różnorodne dodatki użyte przy produkcji kasków Schuberth E1 jak wkładki do parowania czy blendy przeciwsłoneczne zwiększają komfort jazdy oraz zapewniają kierującemu wyższy poziom bezpieczeństwa.
Ostateczna decyzja wyboru jest zawsze zależna od indywidualnych preferencji motocyklisty, jednak obok możliwości jakie prezentuje sobą kask Schuberth E1 nie można przejść obojętnie. Kaski mogą być z powodzeniem użytkowane zarówno z daszkiem oraz szybą lub jedynie z pojedynczymi elementami – budowa modułowa zapewnia tutaj szerokie pole do manewru.

Dodaj komentarz

Top