Jesteś tutaj
Strona główna > Kultura

Nick Cave and the Bad Seeds w Polsce 2017 – najważniejsze informacje

Nick Cave and the Bad Seeds – ten koncert będzie z pewnością niesamowity! Odbędzie się już jesienią w Warszawie, która będzie zaledwie jednym z przystanków na europejskiej trasie artysty! Jedno jest pewne – warto się wybrać na to wydarzenie, ponieważ będzie co wspominać. Co powinniście wiedzieć przed koncertem?

Garść informacji o grupie muzycznej

Australijski artysta wraz z zespołem wykonują piękną, poruszającą muzykę, która jest pochodną rocka. Utwory wykonywane przez Nicka Cave’a są niezapomniane i wzruszające, szczególnie jego najnowszy album, który pełen jest cierpienia i prawdziwych emocji po utracie syna w 2015 roku. Płyta ta jest wyciszona i spokojna, ale niezwykle trafiająca do serc. Grupa muzyczna utworzona została w 1984 roku, na skutek rozpadu wcześniejszego zespołu, którego członkiem był Nick Cave – The Birthday Party. Nazwa The Bad Seeds wzięła się natomiast od ostatniej, wydanej przez poprzedni zespół artysty, płyty.

Koncert w Polsce

Wielkie wydarzenie odbędzie się już 24 października 2017 roku w warszawskim Torwarze! Nie można go przegapić, będzie to bowiem niesamowity koncert, który dostarczy Wam wielu wrażeń. Sprzedaż biletów ruszyła już 17 lutego, jednak jeśli wciąż nie macie wejściówek to możecie je nabyć tutaj. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ znikają one w zastraszającym tempie! Bilety kosztują, w zależności od wybranego miejsca, od 534zł do 1500zł.

Trasa po Europie

Nick wraz z grupą The Bad Seeds spędzą w Europie aż osiem tygodni. Pierwszy koncert odbędzie się 24 września w Wielkiej Brytanii, w Bournemoutch. Następnie zespół odwiedzi Manchester, Glasgow, Nottingham, a 30 września wystąpi w Londynie. W dalszej części trasy Cave wraz z grupą muzyczną odwiedzą m.in. Paryż, Amsterdam, Frankfurt, Hamburg, Luxemburg, Dusseldorf, Antwerpię, Oslo, Sztokholm, Kopenhagę, Berlin, Warszawę, Pragę, Belgrad a ostatnim koncertem w paździeniku będzie występ w Lublanie.  Listopadowe imprezy z udziałem zespołu odbędą się natomiast w Wiedniu, Monachium, Padwie, Mediolanie, Rzymie, Zurichu, Genewie i Atenach. Ostatni koncert przewidywany jest na 19 listopada i organizowany jest w Tel Avivie w Izraelu.

Muzyk, wraz z zespołem, da koncerty w całej Europie. Nie bez powodu jednak zdobył on tak ogromną sławę i uznanie. Nick Cave tworzy muzykę wyjątkową, uderzającą w ukryte emocje i poruszającą do głębi. Warto udać się na jego koncert i na żywo przekonać się o sile jego utworów. Niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Dodaj komentarz

Top