Jesteś tutaj
Strona główna > Różności

Najlepsze etui na telefon

Telefon komórkowy – urządzenie, z którego korzysta niemalże każdy. Mało kto wyobraża sobie normalne funkcjonowanie bez niego. Rozwinięta technologia udoskonaliła telefony na tyle, że służą one obecnie nie tylko do rozmowy i przekazywania sobie informacji. Telefon jest również źródłem pamięci, w którym przechowywać można ważne pliki. Dzięki niemu możemy słuchać muzyki, oglądać filmy, a nawet pisać teksty. Im więcej możliwości daje nam nasz telefon, tym wyższa jest jego cena. Z udoskonaleniem technicznym nie zawsze w parze idzie jakość materiału, z którego telefon jest wykonany. Najpopularniejsze są telefony z ekranem dotykowym. Najczęściej ekran pokryty jest delikatnym szkłem, który z łatwością może ulec całkowitemu zniszczeniu. Wówczas telefon jest nie do użytku. Dlatego ważne jest to, aby po otrzymaniu nowego telefonu, zatroszczyć się jeszcze o etui na telefon. Każdy model telefonu ma inny kształt, dlatego należy dobrać do niego właściwe etui w czym pomogą Ci takie strony jak https://colorcase.pl/pol_m_Etui-na-telefon-135.html. Warto także dowiedzieć się, jakie rodzaje etui na telefon są dostępne na rynku i jaki spełni nasze potrzeby.

Portfel

Ostatnio bardzo modne stały się portfele na telefon. Są one bardzo praktyczne, ale również eleganckie. Można w nim schować cały telefon, chroniony jest wówczas i przód i tył. Zadrapania, czy stłuczenia są więc niemożliwe. Dodatkowo, portfel pozwala na przechowanie kart lub wizytówek. Silikonowa lub plastikowa wkładka przytrzymuje telefon, który nie może wypaść. Ruchoma klapka umożliwia swobodne korzystanie z telefonu w dowolnej chwili. W tylnej części etui znajdują się specjalne otwory na kamerę oraz głośnik, dzięki czemu nie trzeba wyciągać telefonu, żeby zrobić zdjęcie. Etui to jest bardzo wygodne i eleganckie, więc z pewnością przypadnie do gustu osobom, których praca wymaga stosownego i klasycznego wyglądu.

Flip cover

Jest to również rodzaj etui, w których przód oraz tył telefonu jest schowany. Klapka nie jest zamykana z boku, ale od dołu, więc boki telefonu są zazwyczaj odkryte. To etui na telefon posiada bardzo wygodną funkcję, ponieważ telefon jest automatycznie włączany oraz wyłączany przy odkryciu lub zamykaniu klapki. Pozwala to oczywiście na oszczędzanie energii, której dużo potrzeba w telefonach dotykowych. Należy również podkreślić, że etui jest nieco większe od samego telefonu, dlatego też przy upadku nawet boki są chronione. Etui to ma również swoją wersję LED-ową, dzięki której bez odkrywania klapki można szybko sprawdzić, która jest godzina. Jest ona wyraźna i wyświetlana na przedniej części klapki etui.

Dodaj komentarz

Top