Jesteś tutaj
Strona główna > Sport

Kup bilet i leć ze zniżką do Londynu na galę KSW!

Akcja specjalna eBilet.pl i PLL LOT.

31 października w hali The SSE Arena, Wembley w Londynie odbędzie się 32 gala, KSW: Road to Wembley. Największa Federacja MMA w Europie po raz pierwszy zorganizuje wydarzenie w Wielkiej Brytanii. Z tej okazji wszyscy kibice którzy kupią wejściówkę na galę w serwisie eBilet.pl dostaną zniżkę na przelot samolotem PLL LOT do Londynu.

31 października to historyczna data dla organizacji KSW, największa w Europie Federacja MMA po raz pierwszy zorganizuje galę w Wielkiej Brytanii. 32 gala KSW odbędzie się w słynnej hali The SSE Arena, Wembley w Londynie. Kibice zobaczą dziewięć walk, w których zmierzą się najlepsi zawodnicy Federacji i czołowi sportowcy z Wysp. Wszyscy kibice, którzy kupią bilety na 32 galę Konfrontacji Sztuk Walki za pomocą serwisu ebilet.pl otrzymają, voucher ze zniżką na bilet PLL LOT.

Żeby otrzymać voucher należy zalogować się na stronie www.ebilet.pl i kupić bilet na galę KSW: Road to Wembley. W mailu potwierdzającym zakup biletu znajdzie się kod uprawniający do odebrania zniżki. Kod rabatowy z vouchera należy wpisać w pole „Kod promocyjny” na stronie www.lot.com.

W walce wieczoru gali KSW: Road to Wembley kibice zobaczą Mariusza Pudzianowskiego (8-3, 2 KO, 2 Sub) w starciu z Australijczykiem Peterem Grahamem (11-9, 10 KO). Popularny „Pudzian” w ostatnich walkach wygrywał z dwoma byłymi zawodnikami UFC – Seanem McCorkle’em i Olim Thompsonem oraz mistrzem olimpijskim w judo Pawłem Nastulą. Bilety na 32 galę KSW dostępne są na stronie www.ebilet.pl.

 

Dodaj komentarz

Top