Jesteś tutaj
Strona główna > Różności

Kryształy Swarovski – pomysł na elegancki prezent dla bliskiej osoby!

jewellery-1175533_640

Wielu z nas ma problem ze znalezieniem efektownego prezentu, który jednocześnie nie doprowadziłby do zrujnowania naszego domowego budżetu. Dla kogoś, kto myśli o kupnie biżuterii, jednorazowy wydatek rzędu kilkuset złotych jest często zwyczajnie nie do udźwignięcia. Tymczasem ciekawą alternatywą dla złotych pierścionków, kolczyków czy innych drogich wyrobów jubilerskich, mogą być znacznie od nich tańsze wyroby biżuteryjne z serii Swarovski Crystals. Przykładem takich wyrobów mogą być wykonane z pozłacanego metalu figurki, przedstawiające zodiakalne znaki ozdabiane oryginalnymi, intensywnie błyszczącymi kryształami Swarowskiego. Tego typu drobne przedmioty charakteryzują się niezwykłą precyzją wykonania, wysoką szczegółowością i niesamowitą elegancją, która na długi czas przykuwa wzrok każdej osoby, która zetknie się z tego typu ozdobą.

Swarovski Crystals to rozbudowa kolekcja drobnych figurek, miniaturowych rzeźb, których centralną częścią są zawsze niezwykle jasne, efektownie błyszczące kryształy. Firma Swarovski co roku do swojej kolekcji dorzuca kolejne modele niepowtarzalnych figurek, dzięki czemu ich różnorodność stale wzrasta. Aktualnie do wyboru prócz wspomnianych figurek zodiakalnych znaków, mamy także mnóstwo miniaturowych rzeźb przedstawiających instrumenty muzyczne, zwierzęta lub pojazdy tj. statki, motocykle, rowery czy samochody. Część rzeźbionych figurek ustawiona jest na specjalnie przygotowanych do tego celu podstawkach, a część z nich może stać samodzielnie – takie ozdoby nie przewrócą się i bez problemu mogą zostać ustawione na półce, na komodzie lub na biurku, stając się atrakcyjną dekoracją każdego pomieszczenia, w którym zostaną umieszczone.

Jedną z bardziej interesujących ozdób z serii Swarovski Crystals jest pięknie zdobiona miniaturowa ramka na zdjęcie. Tego typu ozdoba jest nieco droższa od typowych figurek przedstawiających różnego rodzaju zwierzątka lub przedmioty, ale pozwala na efektowną ekspozycję fotografii bliskiej osoby w dowolnym punkcie domu lub biura i w tym sensie jest przedmiotem o podwójnej wartości dekoracyjnej.

Przedmioty dekoracyjne oferowane przez austriacką firmę Swarovski są przedmiotami stosunkowo tanimi, ponieważ większość z nich możemy kupić za cenę niższą niż 100zł. Oczywiście są to przedmioty bardzo specyficzne, ale i niezwykle dekoracyjne. Jeśli tylko szukasz czegoś, co atrakcyjnie wygląda i może być zakwalifikowane jako jeden z rodzajów biżuterii i jeśli nie stać cię na wydatek rzędu kilkuset złotych, na oryginalną złotą biżuterię, tego typu wyroby mogą być opcją wartą głębszego zastanowienia.

Dodaj komentarz

Top