Jesteś tutaj
Strona główna > Biznes

Jak zarobić grając? Spróbuj automatów zarobkowych w swoim klubie

Każdy z nas chyba widział chociaż w swoim życiu kolorową maszynę do grania, która się świeci, czasami wydaje odgłosy i mruga różnymi napisami, próbując skusić nas wielkimi wygranymi i radością z powodu pieniędzy, które w dużych ilościach będą wypadały z małego otworku na dole. Niestety często nie wygrywa się tak łatwo, jak mogłoby się wydawać.

automaty zarobkowe do gryPróbuje się nadal i nadal, i nadal, i nadal… niestety można popaść w hazard. Jednak jeżeli jest się poważnie myślącym człowiekiem i ma się swoje granice, to można ciekawie spędzić czas, pograć przez chwilę o pieniądze, a niekiedy nawet wygrać. W zależności od tego, co wypadnie w automacie, tyle wygrywamy. Czasami są to wisienki, innym razem cytryny, ewentualnie jakie słoneczka czy inne kolorowe rysunki.

Najczęściej automaty zarobkowe do gry można spotkać w salonach gier, pubach, lokalach, niekiedy w jakiś klubach. Korzystać z nim mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie, o czym często informuje napisać przy automacie zarobkowym do gry lub informacja od właściciela. Aby rozpocząć grę należy w otwór wrzutowy wrzucić monetę lub żeton. Zabawa nie jest nieograniczona. Zazwyczaj automaty zarobkowe do gry mają określoną liczbę prób, żyć podejść, przejście na wyższy poziom, określony level lub czas trwania gry. Czasami bywa tak, że liczba prób, żyć lub czasu gry zależy od wartości wrzuconej monety. Na przykład trzy życia za wrzucenie do otworu dwóch złotych lub sześć żyć za wrzucenie do otworu pięciu złotych.

Automat zarobkowy(chociażby od http://www.bilard.pl/pol_m_Automaty-zarobkowe-do-gry-107.html) do gry zaopatrzony jest w specjalne gałki lub klawisze do sterowania grą. W Japonii istnieją karty kolekcjonerskie, które pozwalają na uruchomienie i sterowanie grą. Do nas to jeszcze nie doszło. Pierwszym automatem do gier był Computer Space. Inne znane firmy produkujące automaty to automat do gier PONG, Space Invaders, Galaxian, Pac-Man, Donkey Kong. Jednakże najbardziej znaną maszyną hazardową, która reprezentuje automaty zarobkowe do gier, to tak zwany jednoręki bandyta. Działa ona w ten sposób, że dobiera losowe konfiguracje różnych symboli (najczęściej są to wspomniane już wyżej owoce). Jeżeli jednakowe znaki ułożą się w rzędzie, to gracz wygrywa nagrodę pieniężną. Gra się na określone stawki, im wyższa stawka, tym wyższa wygrana. W Polsce takie automaty zarobkowe do gry nie były legalne od razu. Możliwość grania na nich zdarzyła się dopiero w latach 70tych XX wieku. Wtedy nie było jeszcze kasyn w naszym kraju, były tylko salonu gier, które dawały ich namiastkę.

Na pewno trzeba umieć grać i mieć silną wolę. Przegrana rodzi niezadowolenie i chęć dalszej gry. To może być miła zabawa i czasami nawet skutkująca w przyjemną ilość pieniędzy, ale niestety można się łatwo uzależnić i szybko stać hazardzistą. Ciężko zauważyć kiedy dokładnie się to dzieje, należy uważać z ilość gier na automatach zarobkowych. Obecnie pójście do kasyna nie jest czymś trudnym. Dobry alkohol, miłe towarzystwo i ciekawa gra na jednorękim bandycie może być przepisem na szalony wieczór, który długo będzie się pamiętało.

Dodaj komentarz

Top