Jesteś tutaj
Strona główna > Kultura

Impact Festival 2017 – najważniejsze informacje dla festiwalowiczów

Wraca po roku przerwy! Jedna z największych i najbardziej emocjonujących imprez muzycznych w naszym kraju wraca do nas po rocznej absencji. Mowa oczywiście o Impact Festival, który w 2017 roku będzie miał swoją piątą edycję. Nie ma co ukrywać, że na Impacie występują nawiększe gwiazdy światowego  wręcz formatu. W minionych czterech edycjach na scenie zagościli między innymi  Aerosmith, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Godsmack, 30 Seconds To Mars, Korn, Stereophonics, Paramore, Slipknot i wielu, wielu innych.

Patrząc na listy wykonawców, możemy być pewni, że impreza zagwarantuje nam niezapomniane emocje i mnóstwo muzycznych doznań.

Kto wystąpi w tym roku?

Oczywiście i tym razie organizatorzy nie zawiedli, zapraszając na scenę największe gwiazdy, w tym roku będziemy mogli przyjrzeć się na żywo występom takich zespołów jak:

  • Linkin Park

Tych panów chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, zespół rockowy nagrodzony m.in. nagrodą Grammy. To grupa wywodząca się z południowej Kalifornii, która na scenie zadebiutowała w 2000 roku, wydając swój pierwszy album „Hybrid Theory” – który jak się okazało był najlepiej sprzedającym się debiutem 21 wieku, sprzedano bowiem ponad 19 milionów egzemplarzy.

Olbrzymie grono fanów to nie wszystko czym mogą pochwalić się rockmani z Linkin Park. Na chwilę obecną sprzedali oni 50 milionów albumów, osiągnęli status platynowej płyty w 34 krajach. Nie ma co ukrywać, że jest to jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie.

W chwili obecnej artyści pracują nad nowym, siódmym już albumem, który ukaże się pod patronatem Warner Bros Records.

  • System of a Down

Popularny SOAD powstał w latach 90 i jest kolejnym zespołem wywodzącym się z Kalifornii. Ich największe przeboje to Aerials, Chop Suey!, B.Y.O.B czy Toxicisty. Na swoim koncie maja pięć albumów studyjnych, z których pierwszy „System of a Down” pojawił się w roku 1998 – przynosząc grupie popularność, pozytywne opinie krytyków i ogromną rzeszę fanów.

Również w naszym kraju znajdą się osoby zafascynowane ich muzyką, o czym świadczy fakt, że bilety na ich ostatni koncert rozeszły się dosłownie w kilka chwil.

To oczywiście tylko dwa z wielu znakomitych zespołów, które zagrają dla nas w tegorocznej edycji Impact Festival, pozostawimy wam jednak rąbek tajemnicy, by nie zdradzać wszystkich atrakcji w pierwszym momencie.

Gdzie, kiedy i co z biletami?

Impreza odbędzie się 15 i 17 czerwca w Krakowskiej Tauron Arenie. Pierwszy dzień upłynie nam pod znakiem Linkin Park, natomiast w drugim gwiazdami wieczoru będą artyści z System of a Down.

Jednego możemy być  pewni, na tak wielkie wydarzenie dostaną się jedynie nieliczni fani, dlatego jeżeli pragniesz dawki ostrych, rockowych emocji, już dzisiaj zadbaj o własną wejściówkę na tą imprezę – bilety na Impact Festival 2017.

Dodaj komentarz

Top