Jesteś tutaj
Strona główna > Gadżety

Geometeo – Aplikacja dla turystów

Planowanie trasy turystycznej nie było wcześniej tak przyjemne Czołem, podróżniku! Czy wiesz, co spotka Cię podczas najbliższej wyprawy? Będzie wietrznie? A może rozpęta się wielka, czarna, ulewna burza… Nie ryzykuj – pobierz Geometeo, a czytelna, godzinowa prognoza pogody dla wybranego miejsca będzie Ci towarzyszyć na bieżąco.

POZNAJ FUNKCJONALNOŚCI GEOMETEO

Analiza warunków atmosferycznych
Dokładna prognoza pogody, dzięki której możliwe jest świadome planowanie trasy turystycznej.

Powiadomienia o zagrożeniach w podróży
Geometeo to niezawodna pomoc turysty. Aplikacja czuwa – gdy zbliża się zagrożenie na Twojej trasie, dostajesz powiadomienie.

Analiza potrzeb określonego turysty
Odpowiedz na kilka pytań, aby aplikacja lepiej mogła Cię poznać. Dzięki temu pomoże Ci bezpiecznie i z przyjemnością podróżować tak, jak lubisz.

Funkcja alarmu
W razie przypuszczanego przez aplikację niebezpieczeństwa włączy się alarm. Jeśli go nie wyłączysz, Geometeo wezwie do Ciebie pomoc.

Geolokalizacja dla turystów
Znajdź szybko to, czego potrzebujesz w najbliższej lokalizacji.

CBavatar
Kontaktuj się z innymi podróżującymi. Będziecie mogli omówić szlaki turystyczne, warunki i pogodę.

Revedu Sp. z o.o. realizuje projekt pn. „Geometeo.pl – innowacyjna aplikacja dostarczająca informacji pogodowych i poprawiająca bezpieczeństwo użytkowników”. Program Operacyjny – Innowacyjna Gospodarka (Działanie 8.1): Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

Napisz: pomoc@geometeo.pl
Zajrzyj: www.geometeo.pl
Zadzwoń: +48 618 469 240

C3ZE3LVO34

 

Dodaj komentarz

Top