Jesteś tutaj
Strona główna > Gadżety

Gadżety reklamowe związane z elektroniką – co wybrać?

W ciągu ostatnich 10 lat technologia uległa znacznemu zminiaturyzowaniu oraz znacznemu rozprzestrzenieniu. Telefony komórkowe, internet, przenośne pamięci oraz urządzenia bez kabli – ich powszechne występowanie było nie do pomyślenia. Teraz mamy je na wyciągnięcie ręki, także jako gadżety reklamowe. Co sprawdzi się dla maniaków nowych technologii?

Pamięć USB

Świetnie spełnia rolę gadżetu promocyjnego z dwóch powodów: są praktyczne i łatwo je dostosować do potrzeb swojej firmy. Podarowany klientowi pendrive na pewno nie trafi do kosza, ale będzie przenosił dane: zdjęcia, dokumenty, prezentacje i inne. Zwłaszcza jeśli wybierzemy pojemny model oprawiony w interesującą obudowę. Wachlarz opcji jest naprawdę szeroki: od najprostszych, kolorowych plastików, poprzez przyjemne w dotyku gumowe obudowy, po te elegancko lśniące metalowym błyskiem. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Powerbank

Bank energii, podobnie jak nośnik typu USB jest bardzo praktycznym prezentem, zwłaszcza jeśli pracujemy z klientami, którzy dużo czasu spędzają po za domem. Możliwość podładowania swojego telefonu lub tabletu w podbramkowej sytuacji na pewno będzie cennym prezentem i zbuduje pozytywne skojarzenia z naszą marką.. Dostępne są powerbanki o różnych kształtach, rozmiarach i pojemności, na których można nadrukować lub wygrawerować logo firmy.

Selfiestick

Moda na robienie sobie zdjęć typu selfie trwa niezmiennie od kliku lat. Ciekawym pomysłem na gadżet może być selfiestick, czyli długi kij o regulowanej długości, zakończony uchwytem na smartfon lub tablet, który znacznie ułatwia wykonywanie tego rodzaju zdjęć. Z całą pewnością jest to przedmiot, który zainteresuje nie tylko klientów, ale również pracowników. To świetny pomysł zwłaszcza dla firm związanych z podróżami, które umożliwiają zrobienie zdjęcia w malowniczych i niezapomnianych okolicznościach. Tutaj więcej gadżetów reklamowych dla smartfonów i tabletów.

Etui na tablet

Smartfony i tablety towarzyszą klientom oraz pracownikom niemal o każdej porze dnia. Praktycznym dla nich prezentem może okazać się etui, który ochroni urządzenie podczas całodziennej pracy. Dostępne są różne modele od tych wykonanych z miękkiego materiału po te bardziej sztywniejsze, obite skórką. Niektóre nie tylko ochronią urządzenie, ale także umożliwiają złożenie i zamieniają się w podstawkę, pomocą w użytkowaniu zwłaszcza dużej elektroniki o dużych ekranach, takiej jak tablety. Inne z kolei zawierają dodatkowe skrzydło, które pozwala na umieszczenie w nim notatnika i długopisu. Razem z tabletem tworzą więc poręczny niezbędnik, idealny także dla pracowników.

Dodaj komentarz

Top