Jesteś tutaj
Strona główna > Gadżety

Gadżety reklamowe na plażę – co się sprawdza? TOP 5

Warto wykorzystać każdą sposobność do tego, aby zareklamować swoje przedsiębiorstwo. Konkurencja nie śpi i jeżeli nie wykażemy się inicjatywą to szybko możemy stracić pozycję lidera na lokalnym rynku. Konsekwencją tego będzie między innymi zmniejszenie dochodów i zainteresowania firmą przez potencjalnych klientów.

W czasie wakacji ludzie spędzają mniej czasu przed tradycyjnymi mediami więc reklama w postaci spotu telewizyjnego lub radiowego może przynieść mniejszy rezultat niż zakładamy. Lepiej jest wykorzystać czas wakacji do tego, aby zareklamować się w mniej typowy sposób – za pomocą gadżetów reklamowych. W czasie urlopowym ludzie często wyjeżdżają nad wodę, gdzie spotykają się z wieloma innymi osobami. Wypuszczenie na rynek gadżetów plażowych z nadrukiem logo naszej firmy będzie zachęcało do zapoznania się z ofertą i spowoduje wzrost świadomości marki. Prezentujemy kilka ciekawych gadżetów reklamowych na plażę.

Przenośna lodówka

Jest to stosunkowo drogi gadżet, który będziemy mogli przeznaczyć jedynie najbardziej lojalnym klientom. Z pewnością docenią nasz gest i będą z wielką chęcią korzystali z jej możliwości w czasie plażowania. W lodówce turystycznej można pomieścić napoje, które nawet po długim czasie będą przyjemnie chłodne. Spragnieni plażowicze z pewnością zwrócą nie raz uwagę na lodówkę, na której będzie widniało logo naszego przedsiębiorstw.

Ręczniki plażowe

Jest to jeden z najczęściej spotykanych plażowych gadżetów reklamowych. Wiele firm decyduje się na ich wykorzystanie, ale nie zawsze robi to dobrze. Często są to niskiej jakości produkty, które nie nadają się do leżenia. Warto zadbać o dobrej jakości materiały, z ręcznie haftowaną nazwą firmy. Wysoka jakość wykonania będzie utożsamiana z naszym przedsiębiorstwem.

Na gadżety na wakacje świetnie nadają się też parasole reklamowe od EasyB2B.

Daszek

Opalanie się w pełnym słońcu jest niebezpieczne dla oczu. Konieczne jest ich zabezpieczenie przez działaniem promieni słonecznych. Często stosowane są daszki, które są w stanie ochronić oczy oraz twarz przed słońcem. Jest to kolejny świetny pomysł na plażowy gadżet – spacerując brzegiem morza osoba nosząca staje się żywą reklamą naszego przedsiębiorstwa. Przechodzący ludzie będą mimowolnie patrzyli w kierunku loga firmy, co wpłynie na jej świadomość i rozpoznawalność.

Dmuchana piłka plażowania

Potrafisz wyobrazić sobie plażowanie bez chociażby którego meczu piłki plażowej? Taki gadżet to świetny pomysł szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. Grając na plaży naszą piłką będą tym samym robili nasz darmową promocję wśród pozostałych urlopowiczów.

Torba plażowa

Wybierając się na plażę musimy zabrać ze sobą wiele rzeczy: ręczniki plażowe, parawan, strój kąpielowy, kosmetyki, jedzenie, książkę oraz inne rzeczy. Najprościej zapakować je w torbę plażową, która jest pojemna i idealnie nadaje się na plaże. Jako gadżet reklamowy nie jest ona droga, a chętnie zostanie przyjęta przez naszych klientów. Mają one dużą powierzchnię reklamową więc oprócz logo firmy znajdzie się miejsce na dodatkowy tekst – warto jest je dobrze wykorzystać.

Dodaj komentarz

Top