Jesteś tutaj
Strona główna > Gadżety

Gadżety dla 20-latków – co do nich trafi?

Dwudziestolatkowie to szczególna grupa docelowa – nie są już dziećmi, ale nadal nie mają takich samych potrzeb jak bardzo dorośli ludzie. Dlatego decydując się na gadżety reklamowe przeznaczone dla nich, warto zapoznać się z nowymi trendami i z ich potrzebami. Dzięki temu firma uniknie walających się po kątach niepotrzebnych przedmiotów, które w końcu wylądują w koszu.

Powerbank – gadżet, który każdy ma w swojej torebce

Odkąd każda młoda osoba ma super telefon, z super możliwościami i przy tym z mało wytrzymałą baterią do każdej torebki wślizgnęły się powerbanki, które ratują przed utratą łączności ze światem. Powerbanki to nic innego jak urządzenie, które ładuje baterię telefonu, czy tabletu. W kawiarniach na co drugim stoliku można spotkać telefony z podłączonymi do nich właśnie takimi urządzeniami. A na nich może znaleźć się logo Twojej firmy. Zainwestuj w kilka powerbanków, które kosztują parę złotych i zorganizuj jakiś konkurs. Na pewno weźmie w nim udział sporo osób. Młodzi ludzie dostaną fajny gadżet, a Ty zyskasz praktycznie darmową reklamę.

powerbank1
Źródło: easyb2b.pl

powerbank2
Źródło: easyb2b.pl

Oryginalne koszulki

Koszulki jako gadżet reklamowy chętnie wykorzystywane są od wielu lat, jednak w tej chwili odbiorcy są zdecydowanie bardziej wymagający. Koszulki reklamowe, które przeznaczone są dla młodych ludzi nie mogą być zwykłe i tandetne. Żyjemy w czasach, w których oryginalność i wyróżnianie się z tłumu jest najważniejszą wartością, dlatego też zwykły kawałek odzieży z nadrukowanym logo na pewno nie jest najlepszym pomysłem. Nikt nie będzie chciał tego nosić i nikt nie będzie z takiego upominku zadowolony. A w wręczaniu gadżetów reklamowych to właśnie zadowolenie potencjalnego klienta jest najważniejsze. Oczywiście na takiej reklamowej koszulce może być Twoje logo, ale niech będzie ono ciekawie wkomponowane w tło. Jeśli masz przewodni motyw swojej firmy wykorzystaj go i przenieś na te bluzki. Jeśli nie masz fajnego pomysłu, poszukaj firmy, która zrobi to za Ciebie. Najważniejszy jest dobry pomysł i projekt.

Pamiętaj, że dobry produkt reklamowy jest chętnie przechwytywany przez potencjalnych klientów, a dla Twojej firmy powinna to być najwyższa wartość – podkreślają specjaliści EasyB2b.pl.

Torby na zakupy

W ostatnim czasie bardzo popularnym miejscem reklamowym są torby na zakupy. Nieważne czy dwudziestolatek właśnie wybiera się na zakupy, czy w torbie niesie tylko portfel i telefon, zawsze ma ją przewieszoną przez ramię – taka panuje teraz moda. Skorzystaj z tego trendu i zleć wykonanie kilku takich toreb dla Twojej firmy. Tak samo jak w przypadku koszulek, powinna ona wyróżniać się z tłumu. Do swojego logo dodaj jakiś fajny, śmieszny, ale przede wszystkim chwytliwy i zapadający w pamięć tekst, dzięki temu zwiększysz szanse, że młodzi ludzie chętnie będą ją nosić. A nie ma nic lepszego dla wizerunku Twojej firmy, jak gadżety reklamowe, które chętnie są noszone przez Twoich klientów.

torbanazakupy
Źródło: easyb2b.pl

Zainwestuj parę złotych w fajne gadżety, dzięki którym zdobędziesz lojalność swoich klientów, a Twoja marka stanie się rozpoznawalna wśród potencjalnych klientów. Postaw na jakość, wykonanie i oryginalność, a Twoje gadżety reklamowe będą chętnie przyjmowane przez młodych ludzi.

Dodaj komentarz

Top