Jesteś tutaj
Strona główna > Biznes

Fakturownia – 6 powodów, dla których warto wybrać ten program do faktur

Założenie firmy wiąże się z kilkoma formalnościami i decyzjami, które trzeba podjąć – najlepiej jeszcze przed wizytą w urzędach i odpowiednim wpisie w CEIDG. Jedną z nich jest wybór programu do faktur – rynek jest tak nasycony tego typu programami i usługami, że często podjęcie decyzji o „tym jedynym” jest tak samo trudne, jak wybór nazwy firmy czy domeny strony internetowej. Pozostaje głęboki research lub przeczytanie tego artykułu – przekonujemy w nich, że Fakturownia może być właśnie tym, na którego powinieneś się zdecydować.

Przystępna cena – bo kto na początku nie liczy?

Oczywiście liczą wszyscy. Preferencyjny ZUS to obecnie około 450 złotych, wynajęcie biura, obsługa księgowa, opłaty bieżące – niby mało, ale grosz do grosza i zbiera się pokaźna suma. Zoptymalizuj koszty i wybierz Fakturownię – do 3 faktur wystawisz w niej za darmo, jeśli będzie ich więcej, to za abonament zapłacisz od 6,40 zł miesięcznie. Tak, miesięcznie! Wydaje Ci się to dziwne? My podpowiadamy, dlaczego jest to opłacalne.

Model SaaS zyskuje na znaczeniu

Model SaaS zakłada, że program udostępniamy jest jako usługa, dzięki płatnościom np. co miesiąc. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zaoszczędzić na programie do faktur – po co Ci skomplikowane oprogramowanie, skoro potrzebujesz tylko programu, który wystawi Ci fakturę. Nie musisz płacić za to setek złotych, kilka zupełnie wystarczy. W skali roku to niecałe 100 złotych. Przekonuje Cię to?

fakturownia_logo

Korzystaj, kiedy tylko chcesz

W domu, w biurze, na komórce. Gdzie tylko chcesz i gdzie masz dostęp do internetu. Na urlopie też, choć wiemy, że to nie do końca zdrowe. Czasem jednak „się pali” i zdarzają się sytuacje, kiedy musisz coś sprawdzić, wysłać fakturę lub przypomnienie. Możesz to zrobić nawet w kafejce internetowej – bezpiecznie. Bezpiecznie, bo Fakturownia korzysta z bezpiecznego protokołu SSL – Twoje dane są w dobrych rękach.

Faktury w wielu językach

Teraz wcale nie taką rzadkością jest współpraca z zagranicznymi kontrahentami. Dzięki Fakturowni wystawisz fakturę europejską w dowolnej walucie i wielu językach, ale również zgodną z przyjętymi w danym kraju standardami. Pełen profesjonalizm!

Przechowuj dane, analizuj finanse

Fakturownia działa w chmurze. Tak, jak wspomniano wcześniej, dane są bezpiecznie przechowywane, a Ty masz do nich dostęp gdzie tylko zechcesz – wystarczy dostęp do internetu. Program przechowuje również dane na temat Twoich przychodów – możesz tworzyć raporty i mieć pod kontrolą firmowe finanse. Ułatwi Ci to bieżące korygowanie strategii finansowej.

Wygodnie wystawiaj kolejne dokumenty

Umówmy się, mało kto już wystawia faktury ręcznie albo z pomocą szablonu w Excelu. Fakturownia nie tylko automatycznie numeruje dokumenty, ale daje możliwość wystawienia podobnej faktury czy wyszukiwanie klienta po numerze NIP. O pomyłkę zdecydowanie trudniej.

Dodaj komentarz

Top