Jesteś tutaj
Strona główna > Gadżety

Etui na miarę nowoczesnych potrzeb

Użytkownicy telefonów xperia muszą zwracać szczególną uwagę na kwestię ochrony swoich aparatów. Smartphony tej marki charakteryzują się wysoką funkcjonalnością oraz jednymi z najlepszych parametrów na rynku. Jednak tak samo jak inne smartphony są one narażone na różnorodne uszkodzenia mechaniczne. Upadek nawet z niewielkiej wysokości wystarczy by zarysować ekran, obudowę lub permanentnie uszkodzić telefon. W efekcie gadżet w postaci etui xperia xa jest nie tyle stylowym dodatkiem, co zwykłą koniecznością.

Funkcjonalność z wyczuciem stylu

Współczesne etui przeszły sporą przemianę w porównaniu do swoich pierwszych modeli. Dawniej etui kupowało się jedynie ze względów praktycznych, estetyka schodziła na drugi plan. Trudno się dziwić. Toporne, ceglaste telefony nie dawały specjalnie pola do manewru. Obecnie sytuacja prezentuje się zupełnie inaczej. Nowoczesne telefony dotykowe jak xperia prezentują się jak małe, designerskie dzieła sztuki, które podkreślają określone cechy wizerunku posiadacza. Nowoczesny telefon służy jako personalna wizytówka, nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy na świadomym poziomie. Instynktownie patrzymy na komórki innych – czyli w efekcie patrzymy też na etui. Etui xperia xa stanowi nie tyle ochronę co przedłużenie samego telefonu. Smartphone nie traci na swojej funkcjonalności, dzięki otwartej przestrzeni – widać część ekranu, więc odblokowywanie co chwila aparatu jest zbędne. Aparat można odblokować bez otwierania samego pokrowca.

etui xperia xa

W rezultacie ryzyko upadku przy nieopatrznym ruchu znacznie się zmniejsza. Etui podkreśla styl zarówno posiadacza, jak i samego sprzętu. Jednolity kolor etui xperia xa doskonale wiąże się z modą biznesową – dzięki temu w trakcie na przykład negocjacji biurowych smartphone nie będzie sprawiał negatywnego kontrastu, źle dopasowanym pokrowcem. Etui kosztują obecnie na tyle mało, że większość użytkowników posiada więcej niż jeden egzemplarz, który zmienia w zależności od potrzeb lub humoru. Inny pokrowiec w pracy, inny po – to nic nowego, w końcu to poza pracą jesteśmy bardziej sobą. Ciągnięcie biura za sobą przez cały czas staje się w pewnym momencie zwyczajnie denerwujące.

Cena

Koszt etui xperia xa to wydatek, który nie powinien przekroczyć granicy 50 – 60 zł. Biorąc pod uwagę benefity jakie przynosi zakup tego gadżetu, cena jest wyjątkowo niewielka. Ten pożyteczny oraz stylowy gadżet doskonale nada się na prezent zarówno dla niej, jak i dla niego (nawet bez okazji). Telefon i tak raczej szybciej niż później upadnie, kwestia czy po upadku się „podniesie” jest już niestety nie do przewidzenia.

Dodaj komentarz

Top