Jesteś tutaj
Strona główna > Moda i uroda

El Polako – historia marki

El Polako to firma odzieżowa założona w 2007 roku przez grupę ludzi skupionych wokół muzyki rap. Jednym z jej współwłaścicieli i jednocześnie twarzą marki jest donGuralesko, raper – ikona młodego pokolenia fanów tego rodzaju muzyki. A oto kilka rzeczy, które każdy powinien wiedzieć o ubraniach El Polako.

 

El Polako, oznacza człowieka z pasją. Raperskie korzenie podpisują się pod zasadą otwartości, tolerancji i podążania za swoim hobby. Może to być na przykład muzyka, ale również sport, fotografia, podróże, robienie graffiti. El Polako to deklaracja ludzi ciekawych świata, pełnych energii i posiadających pasję. Założyciele brandu identyfikują się ze sloganem, że ubrania EL Polaka są przeznaczone dla ludzi, „dla których logo na piersi to nie tylko ubranie, ale cały styl życia”.

W ubraniach El Polako będą się dobrze czuli nie tylko fani rapu. W tym designie odnajdą się również osoby, które kochają niepowtarzalny styl i naprawdę oryginalne rozwiązania.

Styl i wygoda

– Ubrania El Polako są bardzo praktyczne. Wyróżniają je luźne, wygodne kroje, idealnie sprawdzające się na co dzień. W kolekcji można znaleźć spodnie, koszulki, bluzy, które są kolorowe, często ozdobione humorystycznymi aplikacjami. Kolekcja jest adresowana przede wszystkim do mężczyzn i trafi do tych z nich, którzy mają poczucie humoru, a także nie boją się niebanalnych wzorów i ciekawych kolorów – mówi Wojciech Kowalski ze sklepu UNHUMAN.

Logo El Polako na piersi to jednoczesny manifest poglądów i stylu życia. Kolekcja tej marki więc trafi do wszystkich, którzy nie traktują ubrań tylko w kontekście użytkowym. Ubrania to coś więcej niż tylko moda. Manifestuje się to nie tylko w charakterystycznych, wygodnych fasonach, które umożliwiają realizację własnych pasji, ale i hasłach, które pojawiają się na bluzach, czy t-shirtach. – Często są to cytaty z piosenek raperów, albo zapożyczenia z ulicznego slangu związanego ze sceną hip-hopową. To w nich również założyciel marki określa swój stosunek do życia i otaczającego świata – dodaje W. Kowalski (unhuman.pl).

Motto dnia

Hasła na bluzie El Polako typu „Everything is the state of mind”, albo „Wciąż goniąc marzenia, ścigając swe własne plany” można potraktować jako codzienne motto motywacyjne, stąd też wygodne i kolorowe ubrania El Polako wpisują się w lubiany nurt mody miejskiej dla mężczyzn, którzy „czują ogień”, chcą wyglądać nietuzinkowo i ubierać się zgodnie z trendami.

El Polako to ubrania naprawdę wyjątkowe . Powstały z prawdziwej pasji i radości życia – co przecież jest widoczne w całej, nieustannie rozrastającej się kolekcji.

pol_pl_el-polako-stripes-bluza-szara-czarna-46192_1

Dodaj komentarz

Top