Jesteś tutaj
Strona główna > Gadżety

Denon Prime – odtwarzacze dla prawdziwych profesjonalistów

Denon Prime to przełom w dziedzinie sprzętu muzycznego. Jest pierwszym na świecie odtwarzaczem dla DJ-ów potrafiącym analizować pliki dźwiękowe na swojej płycie. Samodzielnie przeanalizuje zarówno Beatgrid i tonację utworu, w rezultacie dostarczy DJ-owi łatwo dostępne informacje o pliku. Wyposażono go w dwurzędową warstwę i 8-calową wytrzymałą tarczę jog z centralnym wyświetlaczem wizualizującym aktualną ścieżkę albo spersonalizowaną grafikę. Poznaj innowacyjny sprzęt dla profesjonalistów ceniących sobie najwyższą jakość i nowatorskie rozwiązania.

Innowacje

Odtwarzacz Denon Prime posiada wydajny wyświetlacz o wysokim kontraście umożliwiający wielokrotne dotykanie gładkich klawiszy. Zapewnia to doskonałą nawigację, ładowanie i odtwarzanie. Zainstalowano też ostatnią wersję oprogramowania Engine Prime zarządzający biblioteką muzyczną. Organizuje i importuje muzykę przy użyciu funkcji „Drag‘n drop” bezpośrednio z folderów na koncie w portalach takich jak iTunes. Zapewnia to prosty dostęp do ścieżek dźwiękowych i ułatwia korzystanie z urządzenia dzięki wygodnym funkcjom. Denon Prime doskonale wspomoże Twoją kreatywność. Elementami konstrukcji są wielofunkcyjne pady. Poszczególny pad (jeden z ośmiu) odpowiada za jedno zadanie: kontrolę punktów CUE, pętli, funkcji Slicer czy Roll. W dodatku użytkownicy kilku odtwarzaczy mogą łączyć się z siecią LAN w celu zsynchronizowania danych, a ponadto ulepszyć możliwości BPM i FX, posługując się protokołem „Engine Connect”, by współpracować z mixerem.

Personalizacja

Po podłączeniu USB lub karty SD urządzenie zapamięta wszystkie wcześniej wprowadzone ustawienia i preferencje konkretnego DJ-a. Obejmuje to wszystkie poprzednio wykonane punkty kontrolne ścieżek, historię odtwarzania, pętle, foldery i analizy. Odtwarzacz można dostosować pod kątem doboru głównych kolorów dla diod LED. W dodatku na wyświetlaczu centralnym bez problemu zwizualizuje się swoje logo lub inną wybraną grafikę. Na ekranie dotykowym łatwo przybliży się lub oddali wysoko estetyczne przebiegi ścieżek oraz prześledzi linię czasu.

Dźwięk

Cyfrowe wyjścia audio 24-bit/96kHz dostarczą dźwięk o najlepszej możliwej jakości. Denon Prime odtwarza wszelkie nieskompresowane formaty audio, na przykład FLAC, ALAC i WAV, a oprócz nich wszystkie powszechnie stosowane skompresowane formaty.

Odtwarzacze Denon Prime to niezwykle innowacyjne urządzenia. Gwarantują doskonałą jakość dźwięku, intuicyjną nawigację i estetyczny wygląd wyświetlacza. W dodatku ułatwiają pracę twórczą, dlatego warto zdecydować się na zakup jednego z nich.

Dodaj komentarz

Top