Jesteś tutaj
Strona główna > Kultura

Coldplay w 2017 w Polsce! Gdzie kupić bilety na Coldplay?

Długo wyczekiwany przez nadwiślańskich fanów koncert Coldplay w końcu został oficjalnie zapowiedziany. Grupa zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie. Kiedy i gdzie będzie można zaopatrzyć się w bilety?

Co nieco o Coldplay

Brytyjscy muzycy rokowi, sławę i międzynarodową rozpoznawalność, zyskali dzięki wydaniu singla „Yellow”. Jednak prawdziwych fanów zyskali dzięki swoim płytą – „Parachutes”, czyli ich debiutanckiemu albumowi, który otrzymał nominację do nagrody Mercury Prize. Kolejny krążek ze stajni Coldpay, czyli „A Rush of Blood to the Head”, z 2002 roku, poza wieloma innymi wyróżnieniami zdobył tytuł albumu roku według New Musical Express, a także został okrzyknięty najlepszą płytą wszechczasów przez słuchaczy BBC Radio. Coldplay zdobył mnóstwo nagród w swojej karierze, m.in. osiem statuetek Brit Awards (w tym trzy za wygraną w kategorii „Najlepszy brytyjski zespół”), pięć wyróżnień na ceremonii MTV Video Music Awards oraz siedem Nagród Grammy. Od początku działalności, grupa sprzedała ponad 55 milionów płyt oraz angażowała się w wiele akcji charytatywnych

Wracając do koncertu…

Do samego końca września, wszyscy fani trzymani byli w niepewności. Co prawda pojawiały się różnego rodzaju plotki i przecieki, jednak były to niepotwierdzone informacje. Dopiero z końcem września, grupa na swoim Facebooku zamieściła informacje (w formie Gifa), która potwierdziła wszelakie domysły. Była to bowiem zapowiedź trasy koncertowej po Europie. Poza Polską, artyści odwiedzą jeszcze Niemcy, Belgię, Francję, Austrię, Szwecję, Włochy, Irlandię i Walię.

Ostatnio grupa Coldplay, odwiedziła Polskę w 2012 roku, kiedy to promowali płytę „Mylo Xyloto”. Ich koncert odbył się 19 września. I tak cztery lata później, doczekaliśmy się potwierdzonej informacji na temat kolejnego koncertu

Jeszcze bardziej emocjonujący wydaje się fakt, że od ostatniego koncertu w Polsce, grupa wydała aż dwie nowy płyty – „Ghost Stories” z 2014 oraz „A Head Full of Dreams” z 2015. Dlatego fani z nad Wisły mogą oczekiwać naprawdę ogromnego widowiska z masą utworów i kompozycji, których nie mieli okazji usłyszeć pięć lat temu.

Co z biletami na Coldplay?

Oficjalna przedsprzedaż ruszyła 5 października. I zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami, wejściówki rozeszły się jak świeże bułeczki. Jednak jeśli nadal nie udało ci się zdobyć wejściówki na wymarzony koncert – nie martw się, masz jeszcze szanse.

Jeśli wciąż szukasz biletu na koncert Coldplay, musisz liczyć się z tym że będą one trudno dostępne. Jednak jak na wszystko – i na to znajdzie się rada. Zapas biletów na koncerty i wydarzenia znajdziesz tutaj. Dodatkowo, jeśli masz bilet na koncert na którym nie będziesz mógł się pojawić, możesz w tym samym miejscu odsprzedać.

Dodaj komentarz

Top