Jesteś tutaj
Strona główna > Gwiazdy

Ciekawe programy na Polsacie do obejrzenia w 2017 roku

Telewizja Polsat to pierwsza polska telewizja prywatna, która narodziła się w roku 1992, gdy istniały tylko kanały polskiej telewizji publicznej. Od tamtej pory rozwinęła się na tyle, że uruchomiła multum innych kanałów opatrzonych logiem Polsatu, m. in.: Polsat 1, Polsat 2, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Cafe, czy Polsat Film. 

Co oglądać na Polsacie w 2017 roku?

Stacja słynie ze swoich programów, które znają wszyscy, a lubi prawie każdy. Znajdują się wśród nich takie tytuły jak: Świat według Kiepskich, Pierwsza Miłość, Idol, Must be the Music, Taniec z Gwiazdami i Wysmakowani.

Świat według Kiepskich

Świat według Kiepskich to sztandarowy sitcom, którego popularność w Polsce można mierzyć z popularnością na świecie takich sitcomów jak Przyjaciele, Will& Grace, czy Świat według Bundych. Nagradzany Telekamerami sitcom powstaje od roku 1999, przez co liczy już niemal 30 sezonów i ponad 500 odcinków – wszystkie emituje Telewizja Polsat. Wyśmiewające stereotypy polskiej rodziny losy Ferdka, Halinki, Waldusia, Mariolki, Joli, Babki Rozalii i ich sąsiadów śledzą tysiące osób. W rolach głównych: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Maciej Gołębiowski, Barbara Mularczyk, Anna Ilczuk, Krystyna Feldman, Bohdan Smoleń, Ryszard Kotys, Renata Pałys oraz Dariusz Gnatowski.

 

Idol

Najpopularniejszy program muzyczny, w którym łowi się muzyczne talenty. Idol zadebiutował w Telewizji Polsat w roku 2002 i pojawiał się w latach 2002-2005. Stał się popularny nie tylko za sprawą wschodzących gwiazd muzyki, ale też specyficznego jury w składzie: Elżbieta Zapendowska, Jacek Cygan, Robert Leszczyński i Kuba Wojewódzki. Wielki sukces programu sprawił, że pomimo obecności licznych talent-show takich jak X-Factor, The Voice oraz Must be the Music, w roku 2017 Idol powrócił do Telewizji Polsat. Zmieniło się jury, tym razem zasiadają w nim:Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna, Jacek Panasiewicz i Wojciech Łuszczykiewicz. Nie zmienił się natomiast prowadzący, czyli Maciej Rock. Idol udowadnia, że wciąż istnieje wiele utalentowanych muzycznie osób, które powinny rozpocząć karierę.

 

Wysmakowani

W 2016 roku Telewizja Polsat wystartowała z programem Wysmakowani, za którego produkcję odpowiedzialne jest FM PRO. Ten kulinarny program okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Prowadzi go Olga Kwiecińska, która gotuje w nim potrawy tradycyjne i egzotyczne, a robi to z pomocą zapraszanych przez siebie gości, wśród których znajdują się aktorzy, gwiazdy, podróżnicy i kucharze. Wysoka oglądalność programu zapewni mu prawdopodobnie miejsce w ramówce na długie lata.

 

 

Dodaj komentarz

Top