Jesteś tutaj
Strona główna > Lifestyle

Ciekawe pomysły na prezenty ślubne – 5 inspiracji

Ślub przyjaciół jest wielkim wydarzeniem. Samo zaproszenie na najważniejszą uroczystość w życiu dwóch bliskich nam osób jest ogromnym wyróżnieniem. Niewątpliwie większość z nas cieszy się na zaproszenia na takie uroczystości do chwili, w której trzeba kupić prezent. Wybór upominku, który ucieszy parę młodą jest wielkim wyzwaniem. Jednak jest kilka ciekawych prezentów, które na pewno sprostają wymagania nawet tych najwybredniejszych.

Książka z historią pary młodej

Jest to prezent z serii wyjątkowych, tych które wyciskają łzy wzruszenia. Taka książka powinna zawierać wyjątkowe zdjęcia z ważnych chwil pary młodej. Dodatkowo można dołączyć krótki opis historii ich wspólnej, wielkiej miłości. Taką książkę można przygotować samodzielnie, wystarczy zebrać wszystkie ważne zdjęcia na komputerze, lekko je obrobić w programie graficznym, napisać kilka miłych słów do każdego zdjęcia, wysłać do drukarni i czekać na przesyłkę z gotową piękną książką. Na pewno obdarowana para uroni nie jedną łzę oglądając książkę opisującą ich miłość.

Voucher na lot balonem

Któż by nie chciał wznieść się wysoko w górę i na świat spojrzeć z dystansu? Zapewniamy – z balonu unoszącego się ku niebu można wszystko zobaczyć z zupełnie innej perspektywy. Voucher na lot balonem będzie idealnym prezentem dla odważnej pary, która o swojej miłości chce opowiedzieć nawet przelatującym obok ptakom.

Zaproszenie na wieczór win

Chwila włożenia sobie obrączek na palce nie powinna oznaczać końca starań o uczucia. O miłość trzeba dbać ciągle, wspólne spacery, wyjścia do kina, czy na wieczór win są elementami, które pomogą młodej parze troszczyć się u uczucia. Zaproszenie na wieczór win jest rewelacyjnym pomysłem dla osób, które wiedzą o winach troszkę więcej niż tylko to, że wina są białe albo czerwone. Kolacja przy świecach i degustacja wina w winnicy na pewno zachwyci amatorów dobrych smaków.

Romantyczny masaż dla dwojga

Po weselu wszystko powoli wraca do codzienności. Powrót do pracy, do codziennych zajęć po tak wielkich przeżyciach może być trudny, dlatego też romantyczny masaż dla dwojga będzie pięknym prezentem. Panie masażystki zatroszczą się o każdy centymetr zmęczonego ciała po weselnej imprezie. Jest to prezent, z którego na pewno wszyscy chętnie skorzystają.

Weekend pod żaglami

Taki prezent będzie fantastyczną przygodą dla par, które nie wybierają się w podróż poślubną. Weekendowy relaks pod żaglami zachwyci wszystkich, a przede wszystkim da sporą dawkę przyjemnej energii. Aby wybrać się na weekend pod żaglami nie trzeba być wprawionym żeglarzem. Voucher przewiduje podróż z sternikiem i osobami, które znają się na rzeczy. Parze młodej w tej sytuacji pozostaje jedynie czerpać z widoków i cieszyć się radością pływania po ogromnym zbiorniku wodnym.

Większość ludzi stara się wręczać praktyczne prezenty ślubne. Zakup czegoś co może się przydać młodej parze nie jest błędem, jednak kolejne żelazko, odkurzacz, czy ekspres do kawy będzie zwyczajnie nietrafionym zakupem. Można jednak zamiast tych praktycznych upominków wręczyć coś niezwykłego, coś co młoda para będzie wspominała przez długie lata. Więcej inspiracji znajdziecie na blogu WnetWesele.pl – portalu, dzięki któremu zorganizujecie swój wielki dzień pamiętając o najdrobniejszym szczególe.

Dodaj komentarz

Top