Jesteś tutaj
Strona główna > Biznes

Ciekawe kierunki wyjazdów incentive travel – poznaj je!

Podróże nierozerwalnie łączą się z biznesem. Wybieramy się w drogę by działać z osobami z zewnętrz: negocjować warunki kontraktu, promować swoją firmę, zdobyć nowych klientów czy odwiedzić tych, który są z nami długo. Czasami wolimy jednak skupić się na pracownikach i organizujemy dla nich wyjazdy szkoleniowe, integracyjne lub po prostu te będące nagrodą i docenieniem ich wysiłków w pracy. Niezależnie od tego jakie motywacje nami kierują, dobrze, żeby wyjazd lub spotkanie odbywało się w ciekawym i klimatycznym miejscu. Oto kilka inspirujących propozycji kierunków wyjazdów firmowych.

Hiszpania

Jedną z interesujących propozycji jest wyprawa do gorącej Hiszpanii. Jej sercem jest Barcelona, miasto którego liczba atrakcji z łatwością wypełni kilkudniowy wyjazd. Można rozpocząć go od zwiedzania zabytków, szlakiem głównego architekta miasta – Antonio Gaudíego, twórcy słynnego ogrodu Park Güell czy Temple Expiatori de la Sagrada Familia. Fani piłki nożnej, a w szczególności FC Barcelony, z pewnością zapragną odwiedzić Camp Nou. Oprócz tego mona również zorganizować spotkania z lokalną kulturą: pokaz i nauka flamenco, zespołowe gotowanie tradycyjnej paelli czy obserwowanie jak powstaje znane, katalońskie wino musujące – Cava.

Grecja

Inną propozycją jest wyjazd na słonecznej Grecji i pobyt na wyspie Mykonos. To świetna okazja do zaznajomienia się z liczącą sobie ponad dwa tysiące lat grecką kulturą. Można zacząć od zarobaczenia stanowisk archeologicznych, potem przeżyć relaksacyjny rejs promem, by w końcu zapoznać się z tajnikami tradycyjnej, greckiej kuchni na urokliwej farmie.

Turcja

Istambuł to jedno z największych tureckich miast, które co roku przyciąga tysiące turystów. Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę wyjątkowy, będący połączeniem Europy i Orientu, klimat. Na odwiedzających czeka aromatyczna kuchnia, Spicy Bazar, na którym można zaleźć mnóstwo przypraw z całego świata oraz słynne zabytki: świątynia Haga Sofia i Błękitny Meczet. Niezapomnianym przeżyciem jest przekroczenie cieśniny Bosfor, będącej symboliczną granicą między europejską, a orientalną częścią miasta.

Karaiby

Da pragnących naprawdę rajskich okoliczności dobrym wyborem będzie karaibska wyspa Sint Maarten. Oferuje ona przepyszną kuchnię opartą na świeżych owocach morza, możliwość spróbowania prawdziwego, karaibskiego rumu, ujrzenia z bliska kolorowego świata rafy koralowej, czy poczucia pirackiego klimatu w XVIII-wiecznym forcie Louis.

To tylko niektóre z ciekawych kierunków, które można obrać planując firmową podróż. Każdy znajdzie coś dla siebie, wielbiciele dalekich wojaży, jak i zwolennicy bardziej znajomych kulturowo okoli. Dobrze zaplanowana podróż firmowa jest inwestycją, która zawsze poprawia wizerunek firmy w oczach zarówno pracowników, jak i klientów.

Poczytaj o innych realizacjach Bissole Business Travel w zakresie incentive travel – wyjazdów motywacyjnych dla pracowników.

Dodaj komentarz

Top