Jesteś tutaj
Strona główna > Lifestyle

Ciekawe alternatywy dla kwiatów na wesele

Lato jest najczęściej wybieranym okresem na zawarcie związku małżeńskiego. Wysoka temperatura i dużo słońca to idealne warunki na ceremonię i zabawę, która się po niej odbywa. Dzisiejsze ślubom coraz częściej towarzyszy dużo swobodniejsza atmosfera niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Wiele osób decyduje się zrezygnować z tradycyjnej imprezy na wynajętej sali i przenosi ją na łono natury. Zabawa pod gołym niebem jest doskonałym pomysłem i robi duże wrażenie na gościach. Wiele par zwraca także uwagę na kwestię bukietów, które przynoszą goście. To miły gest, lecz w skali nawet niezbyt dużego ślubu jest marnotrawstwem pieniędzy, po zakończeniu imprezy młodzi zostają kilkudziesięcioma wiązankami, z którymi nie mają co zrobić i najczęściej trzeba po prostu wyrzucić. Goście chcieliby mimo wszystko przynieść coś więcej niż tylko kopertę z pieniężnym prezentem, dlatego ogromnym zainteresowaniem cieszą się rozmaite alternatywy dla podarowywania bukietów. Najlepszymi propozycjami są kupony na zakłady lotto przez Internet i książki z dedykacją.

Postaw na los

zakłady lotto przez internetTrudno znaleźć coś ciekawego, aby zagospodarować kwotę, która miała być przeznaczona na zakup bukietu. Większość dostępnych w tej cenie przedmiotów to drobne gadżety, które nawet jeśli wywołałyby chwilowo zainteresowanie, to po kilku dniach stałyby się zapewne kolejnym bibelotem zbierającym kurz. Warto podejść do problemu stawiając jednak na coś zabawnego i nieco mniej materialnego, dlatego kupony na zakłady lotto przez Internet są doskonałym pomysłem. Oczywiście dają młodej parze szansę na zdobycie dużych pieniędzy, ale przede wszystkim stanowią doskonałą zabawę. Z pewnością będą mieli dużo frajdy sprawdzając ile zostało trafionych podczas najbliższego losowania.

Zapewnij lekturę na długie tygodnie

Innym ciekawym pomysłem na spożytkowanie pieniędzy przeznaczonych na zakup kwiatów są książki. Taki podarunek będzie śladem, który na długo pozostanie z młodymi małżonkami i sprawi, że gdy po latach sięgną do półki po dany tytuł i ponownie spojrzą na dedykację powrócą miłe wspomnienia. Większość par decyduje się stworzyć listę proponowanych tytułów, aby ułatwić wybór tym spośród gości, którzy nie są zorientowani w tematyce literackiej. Jeżeli znamy jednak choć trochę gust młodych małżonków, to warto zdecydować się na własną propozycję spoza spisu, która będzie dla nich dodatkową niespodzianką. Należy jednak pamiętać, aby przyłożyć się do dedykacji, warto zająć się tą kwestią wcześniej, aby mieć czas na wymyślenie własnych życzeń.

Dodaj komentarz

Top