Jesteś tutaj
Strona główna > Sport

Buty Adidas Ultra Boost m AQ4003 – nowy wymiar butów do biegania

Jeśli myślisz, że Twoje buty do biegania to naprawdę wygodne obuwie, to jesteś w błędzie. Adidas wypuścił na rynek Ultra Boost, czyli zupełnie nową generację butów do biegania, śmiało można powiedzieć, że to buty przyszłości. Oto wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć.

Jakie buty do biegania?

Każdego dnia tysiące biegaczy staje przed tym dylematem. – Wiadomo przecież, że buty do biegania muszą łączyć w sobie funkcjonalność, mieć doskonałe parametry, chronić stopę przed mikrourazami, a także gwarantować najwyższej klasy amortyzację oraz przyczepność.

Do tego wszystkiego, pod uwagę należałoby wziąć również design. Buty do biegania muszą również wyglądać. Jak widać, wiele czynników należy wziąć pod uwagę, by wyprodukować naprawdę dobre i pożądane przez biegaczy buty. – Mistrzem łączenia ich wszystkich w jednym produkcie jest marka Adidas, która już niejednokrotnie udowodniła, że potrafi zrobić buty do biegania na naprawdę wysokim poziomie. – dodaje xyz ze sklepu sportowego futbolsport.pl. Butami, którymi obecnie zachwyca się całe środowisko biegaczy są Adidas Ultra Boost m AQ4003 – naprawdę wyjątkowe biegówki.

Buty Adidas Ultra Boost m AQ4003 – co w nich jest?

To buty, które zostały zaprojektowane dla biegaczy o naprawdę wysokich wymaganiach, łączą w sobie idealne parametry, lekkość a także charakterystyczny, rozpoznawany już design. – Przede wszystkim należy wiedzieć o tym, że buty te zostały wyposażone w najwyższej klasy system amortyzacji boost na całej długości. Rozwiązanie to wspiera każdy krok biegacza, ponieważ zachodzi tutaj zjawisko tzw. zwracanej energii. Adidas zastosował tutaj również rozciągającą się cholewkę, która gwarantuje maksymalne dopasowanie do stopy, co przecież przekłada się na komfort. Buty te wyposażono w system integrujący śródstopie Torsion System. Wspomnieć również należy o tylnej części buta, która idealnie podtrzymuje piętę i elastycznej podeszwie Stretchweb, która doskonale stabilizuje.

Buty Adidas Ultra Boost m AQ4003 to unikalne buty do biegania. Mają nie tylko doskonałe parametry, ale również design. To buty dla wymagających, świadomych biegaczy, którzy mają jasno sprecyzowane wymagania.

buty-adidas-ultra-boost-m-aq4003-–-nowy-wymiar-butow-do-biegania

Dodaj komentarz

Top