Jesteś tutaj
Strona główna > Moda i uroda

Bronzer do twarzy – kiedy go stosować?

Nie każda z nas marzy o tym, by mieć idealnie porcelanową cerę. Szczególnie latem wiele kobiet woli postawić na tak zwany look muśniętej słońcem twarzy. I wbrew pozorom nie chodzi tu o spaloną słońcem czy solarium buzie, ale o delikatny makijaż, który nie opiera się już na różach i matujących pudrach, lecz bronzerach, które w przypadku takiego wizerunku sprawdzają się idealnie. Równie chętnie stosowane są one na ważniejsze okazje i uroczyste wyjścia. Jak więc stosować bronzery i po co są?

Bronzer – dla kogo jest idealny?

Bronzery są idealnym kosmetykiem dla kobiet, które nie lubią różu do policzków i znacznie bardziej wolą stawiać, szczególnie latem na naturalny wygląd. Właśnie to między innymi jest im w stanie zapewnić idealny bronzer do twarzy. Nada on nie tylko pięknego i zdrowego koloru delikatnej opalenizny lecz także podkreśli kości policzkowe i wysmukli twarz. Jest więc idealny dla pań o nieco krąglejszych kształtach, które chcą optycznie wysmuklić swoją buzię, bez konieczności udawania się do gabinetu medycyny estetycznej.

Bronzer – jaki wybrać?

Warto podkreślić, że dobry bronzer do twarzy sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas większych wyjść. Na rynku istnieje wiele marek oferujących tego rodzaju produkty, w wielu różnych wariantach. Najpopularniejsze bronzery do twarzy to bronzery sypkie i bronzery w kamieniu. Różnią się one jeszcze jedną ważną cechą, a więc błyszczącymi drobinkami – jedne je mają, a inne nie i dzięki temu są bardziej matowe. Wybór jest jednak kwestią mocno indywidualną i uwarunkowaną personalnymi preferencjami. Warto przetestować kilka bronzerów, aby znaleźć ten odpowiedni nie tylko do rodzaju skóry, ale również ze względu na wiele innych, mocno indywidualnych czynników.

Więcej informacji znajdziesz na : GoldenRose.pl

g2

Dodaj komentarz

Top