Jesteś tutaj
Strona główna > Sport

Bilety na Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016 już od 29 zł!

22 czerwca w serwisie eBilet.pl ruszyła sprzedaż biletów na wszystkie mecze w Katowicach,  Gdańsku oraz we Wrocławiu Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016. To kolejna transza, która trafiła do sprzedaży. Dwie wcześniejsze, dostępne na początku maja  i czerwca na spotkania rozgrywane w Krakowie, rozeszły się w ciągu kliku dni.


„Na początku maja i czerwca w sprzedaży pojawiły się bilety na spotkania rozgrywane  w  Krakowie. Rozeszły się, jak przysłowiowe „ciepłe bułeczki”.” – mówi Marcin Matuszewski, Prezes eBilet.pl – „Spodziewamy się, że teraz będzie podobnie. Tym bardziej że widzimy zainteresowanie biletami, także ze strony kibiców z innych państw Europy m.in. z Niemiec, Francji, Chorwacji, czy Danii.” – dodaje Matuszewski.

Bilety na święto szczypiorniaka

Do nabycia są wejściówki na mecze pierwszej i drugiej fazy turnieju. Ceny biletów na mecze  pierwszej fazy turnieju zaczynają się od 29 zł. Spotkania te będą rozgrywane w Gdańsku, Wrocławiu i Katowicach. W sprzedaży są również wejściówki na wrocławskie mecze drugiej rundy. Ceny za bilet uprawniający do wejścia na dwa mecze zaczynają się od 39 zł. Wejściówki na trzy mecze kosztują od 59 zł do 129 zł. We Wrocławiu rozgrywane będą też mecze o miejsca 5-8 Mistrzostw Europy. Bilety na te spotkania kosztują od 99 zł do 249 zł.

„Fani piłki ręcznej powinni się spieszyć, bo bilety mogą szybko zniknąć. Tak było w przypadku pierwszej i drugiej transzy na spotkania rozgrywane w Krakowie.” – komentuje Matuszewski – „Oczywiście najwięcej kibiców będzie chciało zobaczyć mecze naszej reprezentacji, ale Mistrzostwa Europy to turniej gdzie w każdej hali obejrzymy gwiazdy światowego formatu. Bilety są w bardzo atrakcyjnych cenach i kupić je można już od 29 zł. Na portalu ebilet.pl kibice w łatwy sposób mogą nabyć wejściówki na wybrane mecze rozgrywane w każdym z Miast Gospodarzy.” – kończy Prezes eBilet.

Polska – Francja – hit pierwszej rundy

19 czerwca poznaliśmy grupy Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016. Hitem pierwszej rundy w Grupie A będzie mecz Polska – Francja. To spotkanie odbędzie się w Krakowie. Grupa B mecze rozgrywać będzie w Katowicach, tu najciekawiej zapowiada się spotkanie Chorwatów z Islandczykami. We Wrocławiu, gdzie gra Grupa C warte obejrzenia są spotkania Hiszpanii ze Szwecją i Hiszpanii z Niemcami. W Gdańsku, gdzie grają drużyny z Grupy D, atrakcyjnie zapowiadają się mecze Danii z Rosją i Danii z Węgrami.

Do fazy głównej zakwalifikują się po trzy najlepsze zespoły z każdej grupy. Spotkania drugiej rundy turnieju rozgrywane będą w Krakowie oraz we Wrocławiu. Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn rozegrane będą w styczniu 2016 roku w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku. Wyłącznym dystrybutorem biletów jest eBilet.pl.

————————————————————————————————
eBilet.pl

Najszybciej rozwijająca się spółka internetowej sprzedaży biletów w Polsce. Firma współpracuje  z krajowymi i międzynarodowymi organizatorami imprez, świadcząc usługi sprzedaży korporacyjnej, indywidualnej, a także promocji i obsługi. eBilet.pl udostępnia organizatorom kompletne rozwiązania  technologiczne do bieżącej edycji, śledzenia trendów sprzedaży oraz kontroli wejść na imprezy. Firma konsekwentnie rozwija internetowe kanały sprzedaży w kierunku lokalizacyjnych rozwiązań mobilnych.

Dodaj komentarz

Top