Jesteś tutaj
Strona główna > Różności

Aranżacja łazienki – gdzie szukać inspiracji?

Myślisz o remoncie łazienki? Dopiero co urządzasz dom i nie wiesz gdzie szukać inspiracji, jak zaaranżować Twój wymarzony pokój kąpielowy? Poniżej znajdziesz kilka miejsc, które natchnął Cię do stworzenia wyjątkowego miejsca.

Katalogi producentów mebli łazienkowych

Udaj się do sklepów stacjonarnych lub zrób sobie gorącą herbatę i przeglądaj katalogi online. Wiele firm zamieszcza na swoich stronach gotowe rozwiązania do każdego typu łazienki – np. na blogu Defry znajdziesz aranżację zarówno do małych pomieszczeń, jak i dużych salonów łazienkowych.

Firmy najczęściej podają informację, gdzie możesz kupić dodatki, które zostały użyte w aranżacji. Bardzo często są to wyroby projektantów, które zważywszy na nietuzinkowy design i jakość materiałów są drogie. Jeśli szukasz tańszych rozwiązań, następny punkt jest dla Ciebie.

 

Sklepy budowlane

Sieciówki bardzo często ułatwiają nam zakupy, układając rzeczy niezbędne do wyposażenia łazienki (umywalki, rury itp.) zaraz obok przedmiotów dekoracyjnych. Dzięki temu, będą w jednym miejscu, możemy poprzez oglądanie kilku rodzajów rzeczy wybrać te, które najbardziej pasują nam do naszej wizji łazienki. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie maja dużej ilości czasu na jeżdżenie do różnych sklepów.

 

Hipermarkety

Praktycznie w każdym dużym sklepie spożywczym możemy spotkać dział, na którym znajdziemy artykuły gospodarstwa domowego i dekoracyjne. Ładnie skonstruowane ekspozycje przyciągają wzrok i namawiają na kupno produktów z najnowszej kolekcji. Najczęściej są to rzeczy tanie i wymiana całej dekoracji łazienki co kilka miesięcy, zgodnie z zmieniającymi się trendami, nie nadszarpnie bardzo naszego budżetu domowego.

 

Portale internetowe

Wiele stron, takich jak polska Zszywka czy zagraniczny Pinterest zrzeszają pomysły ludzi z całego świata. Oprócz wirtualnych projektów, możecie tam znaleźć zdjęcia gotowych łazienek, często w warunkach życia codziennego. Taka weryfikacja użyteczności aranżacji łazienki jest bardzo potrzebna, w szczególności jeśli urządzamy łazienkę po raz pierwszy.

 

Opinie innych ludzi

Bardzo dobrym pomysłem na czerpanie inspiracji na temat aranżacji łazienki są fora internetowe. Może nie znajdziemy tam wielu zdjęć, jednak subiektywna opinia na temat konkretnego rodzaju luster czy wysokości ułożenia płytek może być bardzo pomocna. Ludzie lubią wymieniać się między sobą spostrzeżeniami, polecać produkty warte uwagi i odradzać, jeżeli cos nie jest warte swojej ceny. To kopalnia wiedzy z pierwszej ręki, która może być bardzo użyteczna.

Zdjęcie główne: Kolekcja Intorno – Defra

Dodaj komentarz

Top