Jesteś tutaj
Strona główna > Gadżety

Akcesoria do telefonu – absolutne must have

Kupiłeś telefon, ale masz wrażenie, że nie wykorzystujesz go w pełni? Zastanawiasz się czy można więcej? Oczywiście – to, czego Ci brakuje, to akcesoriów do smartfona, które pozwolą na pełne korzystanie z jego funkcji i możliwości. Co na pewno Ci się przyda od razu, a z czym możesz się wstrzymać do kolejnej wypłaty?

Porządny pokrowiec

Zwany też etui. Albo futerałem. Zostawmy jednak nomenklaturę i podkreślmy dlaczego to akcesorium znalazło się na pierwszym miejscu. Pewnie nie lubisz zarysowań, pęknięć, uszczerbków na obudowie. Nikt nie lubi, zwłaszcza, jeśli smartfon kosztował jedną czy nawet dwie średnie krajowe (na przykład najnowszy iPhone 6S). Oszczędź sobie nerwów, chuchania i dmuchania i wybierz etui, które ochroni tylną obudowę przed zarysowaniem. Naklejenie folii ochronnej na ekran zapobiegnie zarysowaniom ekranu. Czasem wystarczy kilka ziarenek piasku czy nawet cukru aby bezpowrotnie zniszczyć efekt wizualny. Futerały do najnowszego iPhone znajdziesz tutaj.

Słuchawki przydadzą się zawsze

Nieważne, czy jesteś melomanem czy też nie. Przyjdzie taki moment, kiedy słuchawki Ci się po prostu przydadzą. Czy to do obejrzenia filmu w pociągu czy też do posłuchania podcastu w tramwaju. Są tacy, którzy bez słuchawek nie ruszają się z domu. Biegają ze słuchawkami w uszach, biegają po mieście, przemieszczają się komunikacją miejską, sprzątają. Wybierz słuchawki, które będą dla Ciebie wygodne. Wśród typów masz do wyboru słuchawki douszne i nauszne, w tym słuchawki sportowe – zwłaszcza do biegania. Wybierając je, weź pod uwagę to, czy mają mocny kabel i dodatkowe wzmocnienie przy wtyczce mini-jack. Im lepsze, tym oczywiście lepiej.

Powerbank – cudowny wynalazek

A.M. Ampere czy Goerge Simon Ohm, czyli postaci związane z elektrycznością nawet nie śnili, że za nieco ponad 100 lat małą elektrownię będzie można nosić w kieszeni. Dzięki powerbankowi możesz spokojnie naładować telefon wtedy, kiedy bateria odmawia współpracy. Zwykle dochodzi do tego, kiedy akurat nie masz dostępu do prądu – w mieście, na spotkaniu, na imprezie. Powerbanki mają różną pojemność – telefon będziesz mógł naładować jednokrotnie lub nawet kilkukrotnie. Koszty urządzenia są niewielkie i zaczynają się od kilkudziesięciu złotych. To będą dobrze wydane pieniądze.

Dodaj komentarz

Top