Jesteś tutaj
Strona główna > Moda i uroda

5 pomysłów na drobne podarunki dla najbliższej osoby

Niektóre prezenty dajemy z obowiązku, bo tak wypada uczcić rocznicę urodzin lub imieniny, a inne ofiarujemy z potrzeby serca. Szczególne znaczenie mają upominki, które dajmy swoim najbliższym, a zwłaszcza swojej drugiej połówce. Taki prezent ma przypominać o nas i przywodzić na myśl wyjątkowe uczucie, jakie żywimy do partnera lub partnerki.

Nasze partnerki doceniają i lubią romantyczne gesty, czyli prezenty niosące ze sobą pewne przesłanie. Cenią przedmioty, które posiadają symbolikę, stąd tak istotne jest nadal darowanie kobiecie pierścionka zaręczynowego. Cóż, w tym wypadku wybór jest łatwiejszy – wystarczy wybrać odpowiedni model w określonym przedziale cenowym. Sprawa nieco się komplikuje w przypadku, gdy musimy sprawić podarunek z jakiejś okazji lub zupełnie bez przyczyny – wyłącznie dla podkreślenia wagi związku. Co można podarować swojej ukochanej?

breloczek dla dwojgaNiezobowiązujący prezent

Jeżeli szukasz czegoś, co będzie po prostu miłym podarkiem, ale jednocześnie nie chcesz niczego banalnego, zdecyduj się na breloczek dla dwojga, który z pewnością doceni najbliższa osoba. Breloczki posiadają zawieszki, które po złączeniu tworzą pewną całość, np. układają się w kształt serca lub dopełniają się niczym puzzle w układance. Na poszczególnych zawieszkach można wygrawerować imię, datę lub przesłanie i inicjały. Breloczek dwa dwojga to idealny prezent na walentynki, urodziny lub podobną okazję.

Kolczyki

Jeżeli wybranka nosi kolczyki, zawsze mamy otwartą furtkę, która pozwoli kupić jakiś drobiazg – nawet w ostatniej chwili. Kolczyki sprzedawane są w ogromnej ilości modeli, dlatego z łatwością możesz dopasować kolczyki do sytuacji. Zabawne i niedrogie będą dobrym prezentem, który możesz dać bez żadnej wyraźnej okazji. Stylowe i droższe możesz podarować z ważniejszego powodu.

Wisiorek

Wisiorki mogą pełnić różną rolę – symboliczną lub wyłącznie ozdobną. Wisiorki symboliczne to te, które są związane np. z religią, wierzeniami, znakami zodiaku itd. Te zazwyczaj są niewielkie i przeznaczone do noszenia zarówno pod odzieżą, jak i na niej. Drugi rodzaj to biżuteria o charakterze czysto dekoracyjnym.

Charmsy

Charmsy są prawdziwym hitem wśród biżuterii. Pojawiły się na rynku kilka lat temu i błyskawicznie zyskały ogromną popularność. Charmsy to pojedyncze elementy, które łączy się w spersonalizowaną bransoletkę. Mogą być droższe lub tańsze – wszystko zależy od użytych materiałów i marki.

Podwójna zawieszka

Podwójny wisiorek przypomina breloczek dla dwojga. Jest podobnie wykonany z dwóch elementów, które idealnie do siebie pasują. Jedna część zabiera ukochana, drugą zatrzymujemy.

Dodaj komentarz

Top