Jesteś tutaj
Strona główna > Lifestyle

3 propozycję prezentów na parapetówkę

Jednym z największych marzeń wszystkich młodych ludzi jest posiadanie własnego mieszkania. Jest to szczególnie istotne dla świeżo upieczonych małżeństw, które planują założenie rodziny. Nic więc dziwnego, że gdy wreszcie dochodzi do tego wydarzenia, wszyscy chcą się podzielić swoją radością z najbliższymi i urządzają z tej okazji specjalną imprezę powszechnie zwaną parapetówką. Zgodnie z przyjętą tradycją każdy zaproszony powinien przynieść jakiś podarunek dla gospodarzy. Ciekawymi pomysłami jest elegancki kwiat w gustownej doniczce, zastawa stołowa lub komplet kieliszków wraz z butelką dobrego alkoholu.

zastawa stołowaOdrobina zieleni

Nowym gospodarzom zazwyczaj dużo czasu zajmuje zakończenie wszelkich prac wykończeniowych i zadbanie o wystrój, więc długo funkcjonują w nieco surowych warunkach. Nic tak nie ożywia wnętrza, jak choćby niewielka roślinka. W ofercie kwiaciarni dziś bez problemu można wybierać pomiędzy rozmaitymi gatunkami, tak aby kwiat pasował do nowych właścicieli. Nawet jeśli podejrzewamy, że znajomi mogą mieć problemy z regularną pielęgnacją, to nie warto się zniechęcać. Z pewnością obsługa doradzi nam taką roślinę, która nie wymaga wiele uwagi.

Inwestycja w gospodarstwo domowe

Wraz z własnym mieszkaniem znajomi rozpoczynają tworzenie własnego gospodarstwa domowego, więc każdy sprzęt, który uzupełni ich wyposażenie, będzie na pewno mile widziany. Dobrym pomysłem jest elegancka zastawa stołowa, która będzie stanowiła ozdobę na specjalne okazje. Znaleźć taką można w różnych sklepach internetowych, np. https://www.bbhomeonline.pl/pol_m_Produkty_Nakrycie-stolu_Zastawa-stolowa-447.html. Z pewnością tego rodzaju prezent nie będzie jedynie kolejnym zbędnym gadżetem. Na pewno podczas niejednej sytuacji, gdy podarowana przez nas zastawa stołowa znajdzie się na stole, myśli znajomych powędrują ku naszej osobie. Najlepiej wybrać zestaw, do którego dołączona jest elegancka walizeczka ułatwiająca bezpieczne przechowywanie. Przed zakupem koniecznie należy się upewnić, czy dany komplet można myć w zmywarkach, nikt nie chciałby, żeby droga zastawa stołowa uległa uszkodzeniu po pierwszym użyciu.

Artykuł pierwszej potrzeby

Jeżeli chcemy, żeby nasz prezent miał bardziej rozrywkowy charakter to, zamiast zastawy stołowej wybrać zestaw eleganckich kieliszków. Tego typu podarunek będzie artykułem pierwszej potrzeby dla niejednej młodej pary. W tym przypadku możemy być zupełnie pewni, że nasz prezent będzie jedynie kurzył się w szafce. Doskonałym uzupełnieniem będzie dołączenie do kompletu butelki dobrego trunku. Impreza parapetówkowa będzie stanowiła idealną okazję do przetestowania prezentu.

Dodaj komentarz

Top