Jesteś tutaj
Strona główna > Sport

18-stka – co podarować pełnoletniej siostrze w prezencie?

Osiemnaste urodziny są wielkim wydarzeniem dla każdego młodego człowieka. Nie rośnie wtedy co prawda ani ogon, ani nadzwyczaj ciekawe uszy, ale najbardziej nęcąca jest możliwość legalnego zakupu alkoholu, możliwość prowadzenia samochodu oraz nazywania siebie „osobą dorosłą”.Dlatego też i prezent na tą szczególną okazję musi być nieco droższy wystawniejszy niż zwykle, szczególnie, jeśli solenizantem jest Twoja siostra. Od kupowania śmiesznych prezentów są znajomi, Ty wybierz dla swojego rodzeństwa coś, co będzie przydane i będzie piękną pamiątką.

Biżuteria

Wiadomo, że jest to najpopularniejszy prezent, jaki można dać kobiecie, jednak nie można zapomnieć, że najczęściej się sprawdza i wywołuje sporo radości. Jako że jest są to szczególne, osiemnaste urodziny śmiało można wybrać coś nieco droższego niż zazwyczaj. Doskonale sprawdzi się tutaj złoto, szczególnie, że choć droższe niż srebro czy zwykły metal, nie trzeba wydawać na nie grubych tysięcy. Ładne ozdoby można zaleźć już w cenie od 200 zł. Ważne, aby pamiętać, żeby próba złota była wyższa niż 333 – inaczej biżuteria może szybko czernieć i tracić swój blask. Piękne są również dodatki hand made – w zależności od wytwórcy, jakości produktu oraz materiału, z jakiego są wykonane można spotkać je w różnych przedziałach cenowych, od kilkunastu do nawet kilkuset złotych.

Tatuaż

Nieco ekstrawagancki pomysł, ale wiele nastolatków na swoją 18 planuje zrobienie sobie tatuażu. Nie muszą mieć oni wtedy zgody rodziców, aby wykonać sobie ozdobę. Dlatego jeśli Twoja siostra planuje na 18 urodziny sprawić sobie tatuaż, pomyśl o dorzuceniu się do prezentu (i upewnieniu, że będzie go robiła w dobrym salonie, a nie u znajomego po kilku piwach).

Elektronika

Prezent zdecydowanie drogi, jednak jeśli masz pieniądze, aby uszczęśliwić siostrę nowym telefonem czy gadżetem do niego, to z pewnością będzie doskonały pomysł. Zakup nowego smartfona może być zbyt kosztowny, jednak dobrej jakości słuchawki, jeśli siostra często słucha muzyki, albo smartwatch będą doskonałe.

W Decobazaar znajdziesz jeszcze więcej pomysłów i inspiracji na prezent!

Torebka

Każda kobieta kocha ładne, dobrej jakości torebki. Siostrze przyda się i do szkoły, i na wyjścia ze znajomymi. Wiadomo – nie musi to być gadżet od najsłynniejszego projektanta, ważne, aby torebka była ładna i pasowała do gustu siostry. Niesamowite są torebki hand made – dobrze wykonana, z dobrego gatunkowo materiału może nieco kosztować, ale dzięki niej siostra będzie mogła pochwalić się dodatkiem, którego na pewno nie będzie miała przy okazji znaczna część jej szkoły.

Pieniądze

No i ostatni punkt, który również spotka się ze sporym entuzjazmem. Być może siostra ma jakieś plany, na co wydać uzbieraną, urodzinową gotówkę, więc i Twój wkład będzie mile widziany. Może akurat Twoje rodzeństwo planuje na wakacje wycieczkę ze znajomymi? W takiej sytuacji przyda się każda dodatkowa kwota. Do pieniędzy dokup jednak jakiś drobiazg, może to być butelka wina (przecież teraz może już legalnie się jej napić), koszulka z zabawnym nadrukiem, poduszka z wybranym przez Ciebie zdjęciem lub ramka.

Dodaj komentarz

Top